Dieta low carb

Masz zwierzaczki do sprzedania?? Chcesz kupić pupilka?? Przedstaw tutaj swoją ofertę!

Moderatorzy:Robert A., Jarek, Marek

ODPOWIEDZ
alexiss
Posty:45
Rejestracja:07 grudnia 2012, 12:05

06 maja 2024, 08:54

Takie krótkie pytanko. Ponad dwa lata jestem na keto, co chciałem to już osiągnąłem. Teraz
chciałbym przejść na dietę Low Carb czyli chce zwiększyć trochę węgle. Za frytkami,
ziemniakami czy ryżem do obiadu nie tęsknię, ale chciałbym do śniadania wprowadzić jakieś
pieczywko. I w związku z tym pytanko. Jeśli już pieczywo to jakie, co polecacie , jakie będzie
najzdrowsze?
kasia311
Posty:34
Rejestracja:23 września 2012, 11:39

07 maja 2024, 11:15

alexiss pisze:
06 maja 2024, 08:54
Takie krótkie pytanko. Ponad dwa lata jestem na keto, co chciałem to już osiągnąłem. Teraz
chciałbym przejść na dietę Low Carb czyli chce zwiększyć trochę węgle. Za frytkami,
ziemniakami czy ryżem do obiadu nie tęsknię, ale chciałbym do śniadania wprowadzić jakieś
pieczywko. I w związku z tym pytanko. Jeśli już pieczywo to jakie, co polecacie , jakie będzie
najzdrowsze?
Piec samemu , z mąki z pewnego źródła, tak by nie faszerować się glifosatem.

Szczególnie, ze w sieci jest bardzo wiele przepisów na smaczne pieczywo, które może być spożywane na diecie keto jak rowniez na diecie low carb. Tak więc nie jest to nic trudnego ;) Sporo takich przepisów znajdziesz tutaj
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości