Zostawiam kota na 5 dni. Potrzebuje pocieszenia.

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

vingiglow
Posty:2
Rejestracja:22 grudnia 2023, 09:50

22 grudnia 2023, 10:29

Hej wszystkim,

Wyjeżdżam z rodziną na wakacje i niestety nie mogę zabrać ze sobą kota. Nie będzie nas przez 4 noce i 5 dni. Mój chłopak (którego mój kot zna i kocha) przychodzi do niej dwa razy dziennie, ale nadal będzie znaczny spadek interakcji międzyludzkich.

Mój kot ma prawie 2 lata i jest jedynym zwierzakiem w domu. Martwię się, bo nigdy nie zostawiałem jej na dłużej niż półtora dnia. Bardzo się do mnie przywiązała, chodzi za mną wszędzie i będzie płakać, jeśli nie wpuszczę jej do pokoju, w którym się znajduję :(

Potrzebuję tylko zapewnienia, że ​​wszystko będzie dobrze i nie będzie za mną bardzo tęsknić. Bardzo ją kocham i może to tylko moje projekcje, po prostu nie chcę jej zdezorientować ani wyrządzić jej krzywdy czy będzie w porządku, jeśli mój chłopak będzie przychodził dwa razy dziennie, dopóki nie wrócę?
Vet4u
Posty:737
Rejestracja:08 lipca 2022, 18:43

22 grudnia 2023, 22:20

Dzień dobry!
Okres okołoświąteczny zwykle bywa zabiegany, jednak ważne aby nie zapominać o naszych czworonożnych podopiecznych. Ważne, aby pupil podczas wyjazdu nie był narażany na dodatkowe stresory - zmiany miejsca, rytmu dnia itp. W ten sposób można zminimalizować ewentualny negatywny wpływ nieobecności właściciela.
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Vet4u
vingiglow
Posty:2
Rejestracja:22 grudnia 2023, 09:50

27 grudnia 2023, 17:03

vingiglow pisze:
22 grudnia 2023, 10:29
Hej wszystkim,

Wyjeżdżam z rodziną na wakacje i niestety nie mogę zabrać ze sobą kota. Nie będzie nas przez 4 noce i 5 dni. Mój chłopak (którego mój kot zna i kocha) przychodzi do niej dwa razy dziennie, ale nadal będzie znaczny spadek interakcji międzyludzkich.

Mój kot ma prawie 2 lata i jest jedynym zwierzakiem w domu. Martwię się, bo nigdy nie zostawiałem jej na dłużej niż półtora dnia. Bardzo się do mnie przywiązała, chodzi za mną wszędzie i będzie płakać, jeśli nie wpuszczę https://vlc.onl/ jej do pokoju, w którym się znajduję :(

Potrzebuję tylko zapewnienia, że ​​wszystko będzie dobrze i nie będzie za mną bardzo tęsknić. Bardzo ją kocham i może to tylko moje projekcje, po prostu nie chcę jej zdezorientować ani wyrządzić jej krzywdy czy będzie w porządku, jeśli mój chłopak będzie przychodził dwa razy dziennie, dopóki nie wrócę?
I got this,...
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości