Znajda możliwe , że w ciąży proszę o pomoc :(

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

30 sierpnia 2011, 08:08

vampirre_69 kochana jak tam twoje dzieciaczki? Może jakieś zdjęcia wkleisz? A może coś opiszesz, bo ja dawno nie zakładałam tu i troszkę nie w temacie jestem :(
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty: 1878
Rejestracja: 13 listopada 2010, 19:52

10 września 2011, 21:26

Jagoda! Jak się miewacie? Daj znak życia, bo ostatnio byłaś smuteczkiem. Martwię się. Jak kociątka, kocurek i psia? Jak ty się miewasz?
vampirre_69
Posty: 130
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja: Sosnowiec

02 października 2011, 23:10

Dziewczyny przepraszam was bardzo !
Nie miałam jak napisać bo komputer się zbuntował i musiałam tatę na nowy przekonać ale wróciłam w końcu !
Mam trochę do napisania .
Coca ma się bardzo dobrze w nowym domku , jest rozpieszczana
Cola najmniejsza z miotu jest kotem obronnym ;) Trafiła do domku gdzie jest pies [ rotwailer] i dobrze się dogadują . Kicia broni właścicielki lepiej niż pies ;D Kidy przyszedł ktoś kogo kicia nie znała wskoczyła na plecy z pazurami ;)
Terror niestety został również oddany :( Nie dogadywał się ze śnieguskiem i wolałam go oddać niż narażać kociaki na bitwy itp. Kocur ma się świetnie trafił mu się domek wychodzący ale ma znakomitą opiekę .
A moje skarbiki Śniegusek i Atenka och wariaty ...
Śpią ze mną w łóżku , polują na muchy [ problem pojawia się kiedy wlatuje do domu pszczoła ] Atena z bardzo nie ufnej stała się pieszczochem ale przychodzi po pieszczoty kiedy jej się podoba a jeśli ja ją wezmę na kolana to najczęściej zeskakuje .
Kiedy ona i śniegunio leżą i je miziam to Atena ma dziwny odruch nie wiem jak to nazwać ale wygląda jak by u śniegusa szukała sutka ;D a przy tym mruczy i wbija mi pazurki ;)
Moje okropne psisko dostało tymczasowo eksmisję na działkę bo nie dało się wyrobić z sierścią .
Odkurzać trzeba było przynajmniej 5 razy dziennie a i tak efektów nie było .
A ja ...?
Ja chodzę do szkoły ale myślę nad zmianą kierunku w 2 semestrze .
Jestem w zawodówce - cukiernik ale chyba zaryzykuję i zmienię na liceum prywatne .
Może się uda warto próbować realizować marzenia a moim marzeniem od dziecka jest weterynaria .
I kobietki kochane już 19 października będę oficjalnie dorosła !! Już 18 lat a potem poleci dalej ...
A u was co słychać ciekawego ?
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

03 października 2011, 08:40

Super czyta się Twoje wiadomości :) Życzenia złoże Ci 19-tego, a teraz gratuluję wytrwałości i ciesze się, że dzieciaki mają się dobrze!!!
Mnie też długo nie było, ale powoli powracam do klubu SZA!
asiryś
Posty: 2309
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 17:37

03 października 2011, 09:54

Witamy Vampirko po dłuzszej przerwie :)
Najważniejsze,ze przekazałaś same dobre wiadomości :D
Zyczę powodzenia w szkole i podjęcia dobrej decyzji w sprawie dalszej edukacji. Jesli planujesz iśc na weterynarię biologię ( mój przedmiot :wink: )musisz mieś w paluszku! Wiedz też ,że weterynaria to trudniejsze studia, niz medycyna :shock:
vampirre_69
Posty: 130
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja: Sosnowiec

03 października 2011, 19:30

U mnie co prawda z biologią chemią jest nie najlepiej ale jak na razie nie myślę o studiach a technikum policealnym weterynaryjnym a dalej się zobaczy ale warto próbować .
Marzenia trzeba chociaż próbować spełnić a jeśli się trochę postaram to się uda :)
Jak by ktoś chciał zobaczyć Atenkę i Śniegunia na "żywo" przez skype się znaczy to niema sprawy ;)
K@rOLcI@
Posty: 884
Rejestracja: 08 lipca 2011, 14:08

03 października 2011, 19:58

ja już chyba pogubiłam sie w wątku - to Terror został u ciebie czy nie??
vampirre_69
Posty: 130
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja: Sosnowiec

12 października 2011, 20:22

Niestety Terror nie jest u mnie :(
K@rOLcI@
Posty: 884
Rejestracja: 08 lipca 2011, 14:08

19 listopada 2011, 09:32

hello hello !!
Obrazek
vampirre_69
Posty: 130
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja: Sosnowiec

19 maja 2013, 15:39

witam . pamiętacie moje losy z całą zgrają kociaków ?
Jutro chyba wpakuje się w kolejnego kotka i proszę o pomoc w znalezieniu mu domku może ktoś zdecydował by się na kociaka ?
Jutro kot trafia do mnie , odkarmię go i będzie mógł iść do nowego domku :)
http://tablica.pl/oferta/kociak-ID2TSQT.html
asiryś
Posty: 2309
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 17:37

20 maja 2013, 22:35

Vampirko, trzymam kciuki za odchowanie maleństwa. Niestety nie moge pomóc... :(
O pomoc spróbuj zwrócić się do jakiejs fundacji. Polecam też załozyc watek na forum miau.pl. Tam jest bardzo duzo zaangazowanych osób. A tak w ogóle , co u Ciebie? Robisz tego technika weterynarii?
Pozdrawiam
Asia
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość