Znajda możliwe , że w ciąży proszę o pomoc :(

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

12 lipca 2011, 10:18

Nie da się ukryć, zachowują się jak syjamskie bliźnięta :D czasem to w oczach się dwoi, bo te małe łaziki wszędzie są razem, no może czasem śpią osobno - jak teraz: Afera na drapaku w salonie, Furia na biurku tuż koło komputera w małym pokoju.

Pakowanie rozpoczęte, pranie też, ale do końca jeszcze troszkę nam zostało. Myślę, że dopiero w sobotę zamknę walizkę :)
asiryś
Posty: 2309
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 17:37

12 lipca 2011, 10:21

Nie zapomnijcie o stoperanie 8) ( bo, jak się domyslam wczasy będziecie spędzać gdzies na południu...)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

12 lipca 2011, 10:38

Apteczkę to ja mam zawsze gigantyczną :D i stoperan tez w niej już jest. Filtry: 50, 20, 15 i 6 spakowane :)
Wyjazd do Marsa El Alam (pierwszy daleki wyjazd od podróżny poślubnej 3 lata temu)

A Wy jak? Pakowanie w toku? I co z cała bandą robicie?
asiryś
Posty: 2309
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 17:37

12 lipca 2011, 11:13

Nie ukrywam,ze poszukałam w googlach :oops: Cóz, szykuje się baaardzo gorąca i egzotyczna wyprawa :wink:

A my tam, gdzie rok temu, do siostry. Miejscowość, gdzie psy d...mi szczekają. 6 km od morza, zero ludzi na plazy.
Tym razem zabieramy jeszcze jedną siostrę z mężem ( jest nas w sumie trzy siostry 8) ).Będzie tez nasz tata. Rodzinna, wielka impreza :lol:

Namiot sprawdzony, rowery tez ( obowiązkowo, bo w tej wiosce nawet nie ma sklepu , no i nad morze trzeba jakoś dojechać). Rower to moja pasja od lat ! Dawniej jeździłam codziennie po 30 -40 km dziennie. Od kilku lat praca mi na to nie pozwala, :cry:,co niestety wyraźnie odbiło się na mojej sylwetce :(

Mam taki komfort,ze kociarnię zostawiam z synem. Trochę je wymęczy, wycałuje :) ( lubi szczególnie Rysia , bo baby warczą na niegoo i prychaja, a Ryś - wielki, głupiutki kocur, który na wszystko mu pozwala)
Pewnie Myszka znowu schudnie, jak w tamtym roku. Z tęsknoty nie chce jeść :(
asiryś
Posty: 2309
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 17:37

12 lipca 2011, 11:25

Wampirko !!!
Odstaw kociaki "od piersi" i wyskrobaj cos dla nas na kompie ! Co słychać u Was ?
Koniecznie wrzuć też jakieś foty !

Bo Twój wątek stanie się wakacyjno-wczasowy :evil:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

12 lipca 2011, 17:39

Zazdroszczę Ci takiej rodzinnej posiadówy, dorosłego, odpowiedzialnego syna i polskiego morza, bo jestem w nim zakochana - klimat jak nigdzie indziej. Tegoroczne wakacje to pomysł męża, nalegał więc się zgodziłam, chociaż uważam, że jest tyle miejsc na świecie do zwiedzania. Byliśmy 4 lata temu w Sharm El Shaikh to po znów te same rejony, ale że chcemy zrobić kurs płetwonurków we wrześniu to teraz jeszcze raz jedziemy poćwiczyć, a następnym razem sami będziemy śmigać :)

A Rysia ma z czego chudnąć? Mam nadzieje, ze nie zagłodzi się bidula na śmierć :( Biedactwo kochane!
vampirre_69
Posty: 130
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja: Sosnowiec

12 lipca 2011, 20:01

Dam fotki ale prawdopodobnie jutro .
Małe jedzą z miseczki już normalnie nawet karmę dziamgają rozbebłaną z mleczkiem :)
Potem napiszę coś więcej :)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

13 lipca 2011, 10:50

Pisz, pisz, pisz :D i zdjęcia dawaj ;)
vampirre_69
Posty: 130
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja: Sosnowiec

13 lipca 2011, 13:43

asiryś pisze:Wampirko !!!
Odstaw kociaki "od piersi" i wyskrobaj cos dla nas na kompie ! Co słychać u Was ?
Koniecznie wrzuć też jakieś foty !

Bo Twój wątek stanie się wakacyjno-wczasowy :evil:
Maluszki odstawione już od butelki przynajmniej 2 trzeci nie może się jeszcze przekonać ale pracuję nad tym .
Jedzą już bardzo ładnie karmę rozmoczoną w mleku i mam pytanie mam podawać tak tą karmę i jeszcze do tego osobno mleko czy wystarczy ta ciapa ?
Są w klatce 100 x 50 cm i wspinają się po niej ;)
Zmieniłam karton na klatkę bo miałam mega motywacje - małe już potrafią skakać i jak by mi wyskoczyły z kartonu a ja się czasem w nocy przebudzam ...
Gdybym nadepnęła to już by z malych nic nie zostało :(
Klatka zdecydowanie bezpieczniejsza .
Te kociaki są genialne .
Łaziły ostatnio po łóżku i jak mnie terror tymi zębami dziabnął to taki miły ból że tak powiem .
Małe chyba faktycznie traktują mnie jak mamę bo od mojego chłopaka nie chciały palca a ja mam wszystkiepalce pogryzione .
Czasem załatwiają się nawet do kuwety ale to jak mają dobry dzień ;)
Postaram się dodać dzisiaj aktualne zdjęcia .
asiryś
Posty: 2309
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 17:37

13 lipca 2011, 14:02

Dzięki za świeże informacje. :)
Ja jeszcze podawałabym mleko oddzielnie. On mają dopiero 5 tyg. W tym wieku normalnie małe ssą jeszcze intensywnie mleko matki. "Ciapałygę " z suchej karmy dawaj im jako dodatkowy posiłek.
Swietnie, ze zaczynają juz kuwetkować :wink:

Klatka to bardzo mądry i bezpieczny pomysł na dom dla takich łażących wszędzie maluszków :wink:
Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia 8)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

13 lipca 2011, 21:06

Jak miło czyta się te Twoje relacje z życia małych wampirków :) aż sobie wzdycham cichutko ;)
Pamiętaj, ze jak coś jeszcze będzie potrzebne to daj znać, ok?
vampirre_69
Posty: 130
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja: Sosnowiec

15 lipca 2011, 22:02

Przepraszam dziewczyny :
Małe strasznie rozbrykane dla tego większość zdjęć rozmazana :(
Moje ulubione zdjęcie terrora :
Obrazek
I inne :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na niektórych wygladają strasznie ale w rzeczywistości są ładne i tłuste jak świnki :oops:
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty: 1878
Rejestracja: 13 listopada 2010, 19:52

28 lipca 2011, 21:52

Jagoda, co tam u maluchów? Dziewczyny powyjeżdżały i ty nie dajesz znaku życia, a kociaki pewnie ogromne już. Ile mają teraz? Ważyłaś stado? Masz jakichś chętnych na nie? Tyle pytań... Zmobilizuj się i skrobnij coś.
K@rOLcI@
Posty: 884
Rejestracja: 08 lipca 2011, 14:08

29 lipca 2011, 09:17

to bure kocie ma umaszczenie jak siostra Garfielda Skarpetka - może ciut ciemniejsza jest ale na fotach pewnie tak wyraźnie nie widać kolorów twoich kociaków
asiryś
Posty: 2309
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 17:37

29 lipca 2011, 17:40

Vampirko, dzieci słodkie! A Terror.....palce lizać. I to szelmowskie spojrzenie... :lol:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość