Znajda możliwe , że w ciąży proszę o pomoc :(

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

11 czerwca 2011, 19:08

vampirre_69 pisze:Jestem strasznie zestresowana
Ja Ci się nie dziwie, ale i zazdroszczę :)
vampirre_69
Posty: 130
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja: Sosnowiec

13 czerwca 2011, 00:44

I mam złe wieści , jedna z najgorszych niedziel jakie miałam :(
Kotka ciężarna zwiała :(
Nikt jej nie widział i nigdzie jej niema :(
Kotka na którą czekałam miesiąc też nie przyjechała bo właścicielce się auto popsuło :(
W dodatku wpakowałam się w kotkę z 3 małymi , zostałam wzięta szantażem " Jak ty ich nie bierzesz to jadę wyrzucić male z matką" :(
Jak zwykle się wpakowałam , jak jeszcze znajdzie się tamta a mam nadzieję że tak to już w ogóle będzie genialnie .
Mam aktualnie w domu 3 małe i 2 dorosłe koty .
ok. 13 września kotki będą do oddania ale nie wiem czy cala 3 czy tylko 2 .
Matka też będzie poszukiwać domu prawdopodobnie bo właścicielowi jej nie oddam po tym wszystkim a jak odchowa małe to chcę ją z powrotem .
W zwykłej lecznicy weterynaryjnej można wysterylizować kotkę czy lepiej w jakiejś klinice dla zwierzaków ?
Tak to właśnie jest jak się ma miękkie serce to trzeba mieć tył*k twardy .
I małe pytanie jek wstawić to zdjęcia bo bym pokazała małą z maluszkami .
Mają parę godzin 8-12
zoltazaba
Posty: 1382
Rejestracja: 30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja: Mazury/teraz Łódź

13 czerwca 2011, 09:49

Kocice możesz wysterylizować w każdej lecznicy. Każdy weterynarz robi takich zabiegów po kilka dziennie więc spokojnie.
Kotki możesz ogłaszać na tych stronach, o których Ci wcześniej pisałam.
A co na to wszystko tata?

Co do fotek, musisz je najpierw wrzucić na jakiś portal fotograficzny np fotosik.pl. Potem klikasz w wybrane zdjęcie. Pod zdjęciem jest taki mały podpis: pobierz kody. Klikasz. Pojawi Ci się okno z różnymi kodami, zaznaczasz ścieżkę: miniaturka na forum, robisz kopiuj, a potem wklejasz w treść swojej odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

13 czerwca 2011, 16:07

vampirre_69 oj dziewczyno Ty to masz przygody! Jedna kotka ucieka, druga się pojawia i to jeszcze z małymi - tacie to ja współczuje ;)
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty: 1878
Rejestracja: 13 listopada 2010, 19:52

13 czerwca 2011, 21:14

zoltazaba pisze:Kocice możesz wysterylizować w każdej lecznicy. Każdy weterynarz robi takich zabiegów po kilka dziennie więc spokojnie.
Oj, mamy tu przykład wielkomiejskiego optymizmu. Wcale nie każdy, moja droga. Znam takich, którzy by się nie podjęli nawet, w mniejszych miasteczkach i na wsiach to raczej trzodę leczą, a kot czy pies to NAJWYŻEJ na wściekliznę zaszczepią.
zoltazaba
Posty: 1382
Rejestracja: 30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja: Mazury/teraz Łódź

14 czerwca 2011, 08:42

Serio? :shock: Ja ponad połowę życia mieszkałam w małym miasteczku i tam nie było problemu. Ale moje okolice to nie cały świat, masz rację Dobbinko.
vampirre_69
Posty: 130
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja: Sosnowiec

14 czerwca 2011, 15:08

To mam nowe informacje .
Kotka znalazła się wczoraj ale nie mogę jej mieć w domu bo kotka z małymi i tak jest strasznie zestresowana obecnością kocurka , małe wyniosła za łóżko .
Znajda jest na działce w altance , ma tam dobrze ale brak towarzystwa :( [ Na działkę chodzę codziennie bo mam tam 2 psy ]
W tym tygodniu przyjedzie do mnie ta kotka na którą czekam od miesiąca ...
Zdecydowałam , że nie dam rady mieć tyle kotów i zacznę szukać domu dla znajdy oraz mamy i małych i tu prośba do was - powiedzcie mi czy lepiej oddać kotki jakiejś fundacji , która znajdzie im domki czy szukać domu sama ?
Chcę aby kotki trafiły w dobre ręce bo na to zasługują a ja nie dam rady mam aktualnie w domu 2 dorosłe oraz 3 małe kotki + kotka na działce a trzymanie kotki z małymi i kocura w jednym domu to też nie najlepszy pomysł bo za niedługo znów pojawią się maluszki :(
Z jaką fundacją ewentualnie najlepiej się skontaktować ?
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

14 czerwca 2011, 15:28

Moja droga opiekunko stada kotów :)
Ja radziłabym jednak kontakt z fundacją, oni znają się na rzeczy!
Szkoda, ze nie jesteś z Krakowa, bo tu mamy taka jedną fajną, ale pogmerałam w internecie i znalazłam to np:
http://www.przyjacieledlazwierzat.com/adopcje/
vampirre_69
Posty: 130
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja: Sosnowiec

14 czerwca 2011, 15:52

Dzięki , pokombinuję
a tu zdjęcia znajdy i 2 maluszków potem dodam matkę i 3 kociaka
http://nk.pl/#profile/39168728/gallery/album/2

Właśnie tam napisałam , jeśli nie odpiszą to będe dzwonić jeszcze dzisiaj
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

14 czerwca 2011, 16:14

Niestety nie mam naszej klasy :(
vampirre_69
Posty: 130
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja: Sosnowiec

14 czerwca 2011, 19:34

Jutro idę porozmawiać z mamą kolegi bo ona należy do jakiejś fundacji i sama mówiła , że może znaleźć dom dla psa którego przygarnęliśmy jakiś czas temu więc może i z kotami pomoże :)
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty: 1878
Rejestracja: 13 listopada 2010, 19:52

14 czerwca 2011, 20:58

No to z Ciebie taka święta Franciszka :D Bardzo za Ciebie trzymamy kciuki, no i za zwierzaczki, oczywiście.
vampirre_69
Posty: 130
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja: Sosnowiec

16 czerwca 2011, 14:55

Kobieta zalogowana na Dogomani powiedziała mi co do kotki z małymi , że lepiej było by UŚPIĆ małe póki jeszcze nie widzą ;/
Dziękuję ale nie nie brałam ich po to , żeby teraz je zabić ...
Domku szukamy tam dla Pieska z działki znajdy .
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

16 czerwca 2011, 15:49

Bez komentarza :(
vampirre_69
Posty: 130
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja: Sosnowiec

18 czerwca 2011, 23:43

To teraz mam nowe info.
Kotka znajda ma na imię Cleo [ od Cleopatra] ma świetny charakter i zostawiam ją sobie .
Mała kotka , na którą czekałam miesiąc jest u mnie i nazywa się Atena
Matka z małymi jutro zostanie wyniesiona na działkę do altanki ponieważ pojawila się Atena i wszystkie są w okropnym stresie a Cleo przyjdzie do mnie
Mój kocurek strasznie ostatnio schudł i zaczyna dziczeć , dzisiaj nawet syczał na mnie a wcześniej był piszczoszkiem . dla tego też podjęłam taką decyzję .
Mam problem z małą Ateną - jest strasznie bojaźliwa , nie lubi głaskania , boi się podejść a jak biorę ją na ręce to miałczy , w dodatku syczy na Pisie [ mame z małymi ] i Simbe [ kocurka mojego ] I NIE CHCĘ JEŚĆ SUCHEJ KARMY !!
Prosze niech mi ktoś powie co mam robić :(
Mam ogromny mętlik w głowie co do zwierzaków sama nie wiem co mam robić , mam na utrzymaniu 7 kotów !!
a nie 3 jak to miało być na początku i już o to się martwiłam .
Małe mają już 6 dni i wygląda na to , że mam 2 czarne kotki oraz 1 kocurka szarego w prążki .

Nie uśpię maluszków bo nie po to im życie ratowałam ... :(
Boję się , że chcąc zrobić dobrze dla małych i ich mamy zrobiłam źle dla mojego kochanego kociaka :(

Ps. Może mi ktoś napisać jak dodać tu zdjęcia ??
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość