Transporter dla dwóch kotów

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

10 listopada 2010, 14:31

Zawsze wiedziałam, ze nasze dziewczyny są inne :) Od maluśkiego kochają plastikowe transportery (ten jak torba im nie spasił) i jazdę samochodem :) Nie wiem czy to za sprawą dziadka Zyzia, czy po prostu nie miały wyjścia i musiały się przyzwyczaić od dzieciństwa jak co drugi dzień były u weterynarza.
Tak czy inaczej prześmieszne są z tym swoim zamiłowaniem do jazdy ;)
stokrotka
Posty: 107
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:22

16 kwietnia 2021, 09:20

nie wiem czy takie duże transportery są dobre. Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej kupić dwa mniejsze. Te duże jednak szybciej się niszczą, no bo większa siła nacisku :(
u nas najlepiej sprawdza się ten produkt:

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-pol-28116-ZOLUX-Transporter-dla-psa-lub-kota-GULLIVER-2-z-metalowymi-drzwiczkami.html?query_id=2
mamy go już bardzo dlugo i jesteśmy bardzo zadowoleni
iz4a
Posty: 137
Rejestracja: 04 września 2020, 11:19

20 kwietnia 2021, 08:31

U mnie też lepiej sprawdzają się mniejsze dwa niż jeden duży. Zawsze podróżujemy w dwójkę z partnerem więc to nie problem w przenoszeniu. No i takie dwa mniejsze mieszczą się bez zbędnego kombinowania w samochodzie :)
sidek4a
Posty: 76
Rejestracja: 20 kwietnia 2020, 14:25

21 kwietnia 2021, 08:18

ja korzystam od dawna z tego transportera

Kod: Zaznacz cały

[code]https://www.krakvet.pl/product-pol-28117-ZOLUX-Transporter-dla-psa-GULLIVER-2-z-plastikowymi-drzwiczkami.html?query_id=1
[/code] zaskoczył mnie swoją jakością wykonania i trwałością. Kot lubi podrapać, więc co prawda jest on troche zarysowany, ale na tyle wycieczek to transporter jest w świetnej kondycji :D
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość