Rudzinek-Bazyl,Psotnica-Lola,wymarzony Jack i Kurczak Ralf

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

24 lutego 2012, 12:40

Hedwa filmiki super! Uwielbiam ta strzałkę na pyszczku Loli - cudowna!
Justyna: Twoje zwyklaczki są niezwykłe! Ale wiem o czym mówisz, bo patrząc na te piękności dziewczyn i porównując je z moimi "wieśniaczkami - zwyklaczkami" też tak mam :)
zoltazaba
Posty: 1382
Rejestracja: 30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja: Mazury/teraz Łódź

24 lutego 2012, 12:44

To nie jestem osamotniona w odczuciach. Na szczęście nie istnieje coś takiego jak brzydki kot. A dodatkowo nasze "zwyklaczki" mają niezwykłe charaktery.
asiryś
Posty: 2309
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 17:37

24 lutego 2012, 13:37

zoltazaba pisze:Nie mogę się napatrzeć na kicie. Moje przy Waszych(Hedwy i Asi) to takie zwyklaczki. Ale i tak dla mnie najpiękniejsi są: Elza, Helga, Hans i Erwin :P
Jakie zwyklaczki ! Słodkie, lśniące, dostojne, dumne koty. Nie ma zwykłych kotów ! Wszystkie koty są niezwykłe. A gdybyś zobaczyła Mojego Ryśka na żywo - pękłabyś ze smiechu - jest jakiś taki rozczochrany, nieopierzony, chodzi wlokąc ogonem po podłodze.I ma taki głupiutki wyraz twarzy :lol:
Hedwa
Posty: 1260
Rejestracja: 20 września 2007, 11:22
Lokalizacja: Kraków

24 lutego 2012, 14:01

Karola tak Mancia to jest trzecia nasza kotka - emerytka. To jest ta kotka zwykła buro biała, która się czasem na zdjęciach przewija ;) Postaram się zrobić jej jakieś ładne zdjęcie do banerka co nie będzie łatwe bo ona ucieka jak widzi aparat :lol:
Dziewczyny ja też kocham tego swojego trzeciego zwyklaczka i uważam, że jest piękna jak każdy kot! Przynajmniej nie ma w sierści tego całego puchu co MCO bo to masakra mówię Wam! Lata to to wszędzie przyczepia się do wszystkiego w rezultacie mam te kudełki w ustach, w nosie już nie wspomnę o tym, że jak coś gotuję to wiecznie mam sierść na palcach :D. Mój męzczyzna też codziennie wstaje z kudełkami w nosie to się z niego śmieję, że jakby w nim tyle nie dłubał to b nie miał :lol:
Asia Mój rudy identycznie zamiata ogonem do tego tak jak piszesz ma głupiutki wyraz twarzy :lol: Patrzy na nas i ma minę jakby się zastanawiał o co chodzi i nie mógł zrozumieć świata w koło niego :D taka zagubiona oferma z niego :lol:
asiryś
Posty: 2309
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 17:37

24 lutego 2012, 14:06

Hedwo jest dokładnie tak , jak piszesz. Mam identyczne spostrzeżenia. I co do sierści i pojmowania świata przez kocury. I tez kocham moją "zwyklaczkę" Myszkę. Jest taka moja. Uznaje tylko mnie. I jest mądra :wink:
Hedwa
Posty: 1260
Rejestracja: 20 września 2007, 11:22
Lokalizacja: Kraków

24 lutego 2012, 14:22

Dziewczyny udało mi się cudem zrobić kilka fotek Manci! Była na mnie strasznie zła i się obraziła co widać na zdjęciach no i nie omieszkała zaprotestować głośnym prychnięciem :shock:
Obrazek<-- obrażony kot 1
Obrazek <---Karola to zdjęcie możesz dodać do banerka jakby się dało to poproszę w takiej samej ramce w serduszka jaką mają Lola i Bazyl bo mi sie ona bardzo podoba :roll:
ObrazekObrazek<--obrażony kot 2 :D
zoltazaba
Posty: 1382
Rejestracja: 30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja: Mazury/teraz Łódź

24 lutego 2012, 14:36

Piękna seniorka. I zdecydowanie należą jej się serduszka :D
asiryś
Posty: 2309
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 17:37

24 lutego 2012, 14:42

Sliczna, ma coś z brytyjczyka. Puszysta :)
Hedwa
Posty: 1260
Rejestracja: 20 września 2007, 11:22
Lokalizacja: Kraków

24 lutego 2012, 14:46

ona jest taka śmieszna bo wiecie moja teściowa strasznie ją upasła myśląc, że robi jej tym dobrze i podsuwała jej pod nos wszystko co było dostępne w lodówce. Kotka ważyła 9kg :shock: !!!! W tej chwili po żmudnym odchudzaniu waży 4kg ale został jej pusty fałd skóry na brzuchu i komicznie to wygląda jak ona biegnie na tych swoich krótkich nóżkach a ten nadmiar skóry jej się kołysze na boki :lol:. Swoja drogą do tej pory muszę uświadamiać teściową jak do nas przyjeżdża żeby nie karmiła kota wszystkim co sama spożywa bo robi jej tym krzywdę no i jak jej tak każdego dnia o tym przypominam to skutkuje. Czasem np. zaczyna ładować w nią biszkopty to muszę spiorunować ją spojrzeniem żeby przestała :D. Łatwiej zwierzaka czegoś nauczyć niż niektórych ludzi :shock:
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty: 1878
Rejestracja: 13 listopada 2010, 19:52

24 lutego 2012, 14:52

Ciekawe kto by się pierwszy załamał, twoja teściowa, czy Staszek. Bo on nic innego niż karma sucha nie tyka. Pardon, wczoraj z zainteresowaniem wpadł w talerz ciastek francuskich i 1/5 takowego z apetytem wciągnął (małego takiego, bez cukru), po czym resztę zostawił i nie chciał nawet potem patrzeć. Taki kot, to trauma dla takiego właścicielaObrazek
Łatwiej zwierzaka czegoś nauczyć niż niektórych ludzi :shock:
Że nawet się dziwisz, to się dziwię. Ludzie niepojętne bestyje som. Zwłaszcza mamy i teściowe, niestety.
asiryś
Posty: 2309
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 17:37

24 lutego 2012, 14:53

Ach te teściowe 8)
Mojej Myszce tez brzuszek majta się na boki i też ma krótkie nózki. A jej rekord wagi to tylko 4,5 kg. Ale trzeba też wziać pod uwagę,ze jest bardzo drobną kotką.
Hedwa
Posty: 1260
Rejestracja: 20 września 2007, 11:22
Lokalizacja: Kraków

24 lutego 2012, 15:06

Dobi pewnie pierwsza by się załamała moja teściowa :D Ona już próbowała naszpikować te moje dwa pozostałe śmieciowym jedzeniem i po kilku nieudanych próbach zapchania puchatych szynkami, serkami, bułkami, masłami, twarożkami, ogórkami, kukurydzą.... się poddała bo one tak samo jak Staś jedzą tylko suchą karmę i od święta mokrą no a Mancia jest jak odkurzacz wciągnie wszystko co spotka na swojej drodze :D. Teściowe to masakra! a przynajmniej moja bo tak niereformowalnego człowieka to w życiu nie spotkałam no i można by do tego doliczyć stek innych wad ale to by miejsca na forum zabrakło :lol:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

24 lutego 2012, 15:20

Teściowe to potrafią... ale u mnie to gorzej wypada szwagierka :evil: to jest dopiero temat rzeka! podstępne, fałszywe, wredne, prymitywne itd babsko!!!
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty: 1878
Rejestracja: 13 listopada 2010, 19:52

24 lutego 2012, 15:29

A Staś na to z wrażenia znów z kaloryfera spadł. Może mu tam dywanik podłożę.
Nie rozmawiajmy już tu może o dziwnych ludziach, bo energii szkoda. Wykrakałyście wczoraj tę s......, znaczy, te problemy żołądkowe :roll: Czekamy na wieści z egzaminu, rozumiem. Obrazek
elf12
Posty: 42
Rejestracja: 27 stycznia 2012, 09:25
Lokalizacja: kraków

24 lutego 2012, 15:36

muszę przyznać, że koty rzeczywiście przecudnej urody.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość