Odliczaj dni do Bożego Narodzenia razem ze swoim czworonożnym przyjacielem!

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Vet4u
Posty: 715
Rejestracja: 08 lipca 2022, 18:43

24 listopada 2022, 17:29

Odliczaj dni do Bożego Narodzenia razem ze swoim czworonożnym przyjacielem!

Jako, że okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami, warto zastanowić się jak można umilić czas oczekiwania sobie i swojemu pupilowi. A jak sprawić by ten okres był pełen niespodzianek i ekscytacji? Odpowiedź jest prosta - KALENDARZ ADWENTOWY!.

Kalendarze adwentowe od lat pomagają nam odliczać dni od 1 do 24 grudnia, a ich tradycja sięga połowy XIX wieku. Niemieccy protestanci rysowali kredą na drzwiach kreski odliczając dni poprzedzające Boże Narodzenie. Z kolei twórcą pierwszego drukowanego kalendarza adwentowego był Niemiec - Gerhard Lang. Jego pomysł połączenia karteczek z drzwiczkami stał się podstawą dzisiejszych kalendarzy adwentowych i źródłem radości dla wielu osób. Nic więc dziwnego, że kalendarze ewoluowały i powstało wiele różnych wariantów.

Kalendarz adwentowy dla psa/kota jest okazją do włączenia swojego pupila w świetną zabawę jaką stanowi odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia. Można w tym celu stworzyć swój własny kalendarz adwentowy lub skorzystać z gotowych na rynku rozwiązań. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabawek, smakołyków czy gotowych kalendarzy adwentowych. Sprawmy, aby ten czas był magiczny - zarówno dla nas jak i naszych czworonożnych przyjaciół!
Polecamy stworzyć własny kalendarz lub skorzystać z gotowych wersji:

kalendarz dla kota:
https://www.krakvet.pl/product-pol-2951 ... -kota.html

Obrazek

A ty? Jak masz zamiar świętować nadchodzące święta z twoim pupilem?
Podziel się z nami swoją opinią :D
Pozdrawiamy,
Vet4u
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość