Jaka to maść/kolor?

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
anucha
Posty: 68
Rejestracja: 10 marca 2006, 15:51

20 lipca 2018, 11:26

Witam. Zwracam się do Was w nietypowej sprawie. Czy ktoś byłby w stanie ocenić co to jest za kolor sierści/typ umaszczenia? Kotek jest w kolorze jasnego srebra z czarnymi łatami, ale bardzo nietypowe srebro-jakby "dropiate". Poczytałam że może to być kolor "dymny", ale tu srebrne włoski przemieszane są prawie po równo z białymi, gdzieniegdzie tworząc nieznacznie większe skupiska ciemnego. Wygląda jak ubrudzony :lol: Pytanie z czystej ciekawości, bardzo mnie zaintrygował ten kolor :wink: U sąsiadów jest kocur (oczywiście niekastrowany :evil: ) o maści srebrnej dymnej(nota bene wygląda jak jakaś rasa, ale to zwykły dachowiec). Być może to ojciec. Na marginesie dodam że to maleństwo to oczywiście kolejna moja znajda (cały przemoczony płakał głośno w krzakach, chudy i głodny).
Może ktoś rozszyfruje ten kolor?Obrazek
Zinaki
Posty: 3
Rejestracja: 19 lipca 2018, 06:53

20 lipca 2018, 12:50

Może to po prostu sól pieprz jak u sznaycerkow
Awatar użytkownika
anucha
Posty: 68
Rejestracja: 10 marca 2006, 15:51

23 lipca 2018, 11:01

Sprawa się rozwiązała-on jednak był tak BRUDNY. Nie sądziłam że dam się tak łatwo nabrać-kolor był bardzo realistyczny, ale jednocześnie nie pasował mi do kota;-) Kocię musiało przebywać stale w jakiejś piwnicy z węglem. Tak więc to nie kolor dymny a 'WĘGIELNY" ;-) Kociak już jest bialutki w czarne łaty;-)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość