jak zniwelować zapach kociego moczu?

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Tomasz_ten

09 maja 2012, 13:15

Zresztą klasycznie gąbka + płyn daje rade chwilowo...
Romanowski

09 maja 2012, 13:17

Niby tak ale z moczem jest problem.
Hedwa
Posty: 1260
Rejestracja: 20 września 2007, 11:22
Lokalizacja: Kraków

09 maja 2012, 14:35

Momentami odnoszę wrażenie,że ten dialog dwóch Panów prowadzi jedna i ta sama osoba :roll:
Romanowski

09 maja 2012, 17:35

@Hedwa A dlaczego?
Hedwa
Posty: 1260
Rejestracja: 20 września 2007, 11:22
Lokalizacja: Kraków

10 maja 2012, 10:48

Powiedzmy, że moja kobieca intuicja mi to podpowiada ;) Wydaje mi się, że jest to dialog prowadzony przez jedną osobę w celu rozreklamowania produktu :roll:
tomasz_ten

10 maja 2012, 13:14

Haha zdecydowanie nie :D Polecam po prostu dobre antidotum na mocz, sam kiedys szukalem... a z panem Romanowskim sie nie znam. Forum sluzy do wymiany opini przeciez. Jesli zna Pani inne sprawdzone metody, chetnie sie dowiem, moze kiedys mi sie tez przydadza :)
Awatar użytkownika
sunshain
Posty: 426
Rejestracja: 05 grudnia 2008, 14:53

13 maja 2012, 20:28

Tomasz_ten pisze:No to właśnie takie są produkty ONA. Zreszta trzeba samemu sprawdzic ale co prawda to prawda trzeba uwazac na rynku.
jak coś jest od wszystkiego to jest od niczego ...

w usuwanie moczu nie tylko chodzi o zlikwidowanie zapachu ale także moczu - śladu moczu; to, że my nie czujemy nie oznacza, że zwierzęta też tego nie czują i stąd wtórne moczenie tych samych miejsc
biedronka87
Posty: 333
Rejestracja: 22 lipca 2011, 15:04

14 maja 2012, 09:45

tomasz_ten pisze:Haha zdecydowanie nie :D Polecam po prostu dobre antidotum na mocz, sam kiedys szukalem... a z panem Romanowskim sie nie znam. Forum sluzy do wymiany opini przeciez. Jesli zna Pani inne sprawdzone metody, chetnie sie dowiem, moze kiedys mi sie tez przydadza :)
nie ma antidotum na mocz :mrgreen: skoro masz kota to powieneś wiedzieć że dla kota często liczy się bardziej miejsce niż zapach...jeśli wysika się w jeden róg czy na podłogę gdzieś tam to nawet jak zniweluje sie zapach to może się tam znowu wysikać,tu raczej chodzi o nasz komfort by tego nie czuć.U mnie przez pewien czas jeden kot sikał na łóżko syna,cerata pod prześcieradłem była,więc do materaca mocz nie dochodził,wszystko było prane pomimo tego znowu tam jakiś sikał



a wiecie co ja używałam gdy kocur mi się wysikał...wytarłam i spryskałam czymś z rossmana do kafelek to chyba było bo nie miałam akurat niczego w domu (zielone opakowanie w psikaczu) za 4,49 :mrgreen: zapach znikł całkowicie i już tam nawet koty nie wąchały
Gość

17 maja 2012, 11:06

biedronka87 pisze:
tomasz_ten pisze:Haha zdecydowanie nie :D Polecam po prostu dobre antidotum na mocz, sam kiedys szukalem... a z panem Romanowskim sie nie znam. Forum sluzy do wymiany opini przeciez. Jesli zna Pani inne sprawdzone metody, chetnie sie dowiem, moze kiedys mi sie tez przydadza :)
nie ma antidotum na mocz :mrgreen: skoro masz kota to powieneś wiedzieć że dla kota często liczy się bardziej miejsce niż zapach...jeśli wysika się w jeden róg czy na podłogę gdzieś tam to nawet jak zniweluje sie zapach to może się tam znowu wysikać,tu raczej chodzi o nasz komfort by tego nie czuć.U mnie przez pewien czas jeden kot sikał na łóżko syna,cerata pod prześcieradłem była,więc do materaca mocz nie dochodził,wszystko było prane pomimo tego znowu tam jakiś sikał



a wiecie co ja używałam gdy kocur mi się wysikał...wytarłam i spryskałam czymś z rossmana do kafelek to chyba było bo nie miałam akurat niczego w domu (zielone opakowanie w psikaczu) za 4,49 :mrgreen: zapach znikł całkowicie i już tam nawet koty nie wąchały
Wiadomo, ze koty maja swoje ulubione miejsca, mowilem po prostu o pozbyciu sie kociego zapachu, a to ze powracaja w ulubione miejesc to inna sprawa... Mozna kota - przynajmniej sie starac - oduczyc, wiadomo ze zaden srodek (przynajmniej ja nie znam) nie zniecheci kota na stale. Sa tylko srodki ktore pozbeda sie w 100% zapachu moczu i tyle.
anchor
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2012, 19:50

17 maja 2012, 20:01

Witam :)

Mi w neutralizacji przykrego zapachu pomogły bardzo żwirki silikonowe, które wchłaniały brzydki zapach :) np. Hilton, Benek.

A po za kuwetą : preparat NANOTEC Fresh - ANIMAL. Można go kupić na zamówienie. Mój kocur niestety miał swego czasu fazę na podsikiwanie nam różnych rzeczy i ten preparat bardzo mi pomógł. Inne metody totalnie zawodziły, nawet kastracja mu nie przeszkadzała :D
dreamingcomet
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2012, 20:22

17 maja 2012, 20:30

a te wszystkie magiczne specyfiki ktore tutaj wypisaliscie nadaja sie rowniez do butow? bo szkoda mi moje kochane obcasiki wyrzucac a niestety kotka nie byla zadowolona z przeprowadzi i jako cel wybrala sobie karton z moimi butami...
Awatar użytkownika
sunshain
Posty: 426
Rejestracja: 05 grudnia 2008, 14:53

19 maja 2012, 14:14

dreamingcomet pisze:a te wszystkie magiczne specyfiki ktore tutaj wypisaliscie nadaja sie rowniez do butow? bo szkoda mi moje kochane obcasiki wyrzucac a niestety kotka nie byla zadowolona z przeprowadzi i jako cel wybrala sobie karton z moimi butami...
skórzanych butów nie można przemoczyć .... ale co ryzykujesz - śmierdzieli nie założysz
kup np. urine off i spróbuj (wetrzyj w but)
bunkowa
Posty: 1
Rejestracja: 25 lipca 2007, 08:28

29 sierpnia 2012, 15:20

ja mam to: httpxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx niestety niewiele warte jak dla mnie
koora
Posty: 1
Rejestracja: 10 lipca 2017, 13:45

10 lipca 2017, 14:29

zapachy intensywne trudno usunąć, może xxxxxxx dałby radę, bo mają preparat z jakąś technologią Biothys Gelactiv® do neutralizacji uciążliwych zapachów.??
jankA66
Posty: 3
Rejestracja: 19 września 2017, 10:48

20 września 2017, 11:41

jak powierzchnie to wystarczy zmyc domestosem a ubrania to do prania dodac odrobine formaliny i zabije wszystkie zarazki a co zatym idzie zapachy
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość