GUBI WIECEJ KLACZKOW NIZ ZIMA

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

marcelina.p
Posty: 41
Rejestracja: 17 kwietnia 2012, 13:47
Lokalizacja: wenecja

22 kwietnia 2012, 20:05

]KICIA MOJA JAKOS TERAZ GUBI DUZO KLACZKOW......TZN WIECEJ NIZ ZIMA,,,,,AKTUALNIE NA DWOR NIE WYCHODZI....CZY TO JEST NORMALNE?????
biedronka87
Posty: 333
Rejestracja: 22 lipca 2011, 15:04

23 kwietnia 2012, 10:12

marcelina.p pisze:]KICIA MOJA JAKOS TERAZ GUBI DUZO KLACZKOW......TZN WIECEJ NIZ ZIMA,,,,,AKTUALNIE NA DWOR NIE WYCHODZI....CZY TO JEST NORMALNE?????



a zimą koty gubią sierść ? chyba przed a nie w trakcie :wink:
Idź do weterynarza neich obaczy kota i da coś na sierść-ja osobiście polecam kropelki Efa oil
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty: 1878
Rejestracja: 13 listopada 2010, 19:52

23 kwietnia 2012, 14:30

Jak nie jest wychodzący to zimą się sypie, bo często w domu przegrzewamy. Teraz normalnie się sypie, a może u was jakoś nie bardzo gorąco było zimą, to mniej. Do weta, jeśli mocno mu wypadają, jak tak sobie, to przy okazji najbliższego badania i faktycznie jakieś specyfiki na sierść.
Gośkas
Posty: 1
Rejestracja: 18 grudnia 2010, 19:00

19 grudnia 2012, 21:23

mam niestety ten sam problem, moje futra sypią kłakami strasznie, właściciwie codziennie powinnam odkurzać. dawałam już witaminy w kroplach, może trochę pomogło ale bez rewelacji. a nie mam czasu codziennie ich czesać. też się zastanawiam czy to normalne bo generalnie w mieszkaniu mam gorąco cały rok...
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość