drapak

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
sunshain
Posty: 426
Rejestracja: 05 grudnia 2008, 14:53

14 października 2011, 18:51

ja polecam ja mam 2 drapaki od rufiego xxxxxxxxxxxxxxxxx
- D-5A
- modyfikacja D-0

sztruks
fakt drogie ale warte ceny

albo coś z zooplusa - seria bananowiec
ninakiler

14 października 2011, 20:49

Chyba zdecyduję się na zooplusa... w miarę są fajne... fakt tanie nie są, ale napewno tańsze niż od rufiego. Moze znajde taki co by mi odpowiadal, choc wolalabym sobie sama zaprojektowac, tylko ze sama nie dam rady zrobic, bo wiecznie mnie nie ma a zdolnosci majterkowania zerowe...:)
biedronka87
Posty: 333
Rejestracja: 22 lipca 2011, 15:04

15 października 2011, 12:22

ninakiler pisze:Chyba zdecyduję się na zooplusa... w miarę są fajne... fakt tanie nie są, ale napewno tańsze niż od rufiego. Moze znajde taki co by mi odpowiadal, choc wolalabym sobie sama zaprojektowac, tylko ze sama nie dam rady zrobic, bo wiecznie mnie nie ma a zdolnosci majterkowania zerowe...:)

wszystkie są fajne,niezależne od firm :D ale najfajniejsze to te największe :mrgreen:
niaiu
Posty: 111
Rejestracja: 12 stycznia 2021, 09:51

16 kwietnia 2021, 08:41

assa pisze:
23 czerwca 2008, 17:30
Czy wie ktos moze gdzie mozna dostac drapak dla kota, a dokladniej maine coona? Wiekszosc dostepnych w ofercie przystosowana jest do znacznie mniejszych kotow:/ Myslalam o takim kolo 260-280 cm wysokosci zbud z jednego pala i jakis poleczek ale wszytsko malutkie :P

A moze ktos z was kiedys sam zrobil drapak dla kota? Jesli tak to moze sie podzieli jak? :)
Ja swojemu kupiłam ten

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-pol-27837-ZOLUX-Drapak-dla-kota-JONAH-4-drzewko-jasnobrazowy.html?query_id=1
też mi zależało na tym, żeby był on jak najbardziej urozmaicony i najwyższy, no i jest :D
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

23 kwietnia 2021, 08:09

Cześć!
W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór drapaków dla kota. W naszej ofercie znajduje się również sufitowy drapak dla kota z regulowaną wysokością. Drzewko posiada stabilne podłoże i aż 6 pięter. Nasi Klienci go pokochali!

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-pol-27837-ZOLUX-Drapak-dla-kota-JONAH-4-drzewko-jasnobrazowy.html?query_id=1
Dzięki tak dużej wysokości i miejscom do schowania się i odpoczywania, kot z pewnością będzie czuł się wspaniale korzystając z drapaka.

Zapraszamy do naszego sklepu! :)
KrakVet.pl
12Anne12
Posty: 47
Rejestracja: 19 maja 2021, 08:31

20 maja 2021, 08:44

A próbowaliście ZOLUX Drapak dla kota JONAH 4 drzewko - jasnobrązowy on jest stosunkowo duży, no i umozliwia kotkowi zabawę na kilku poziomach. Też jest stosunkowo duzy prawie 3metry, to wydaje mi się, że będzie akurat :)
karolka346
Posty: 1
Rejestracja: 30 stycznia 2023, 15:03

30 stycznia 2023, 15:25

Jeśli nie możesz znależć odpowiednio dużej wieży ciekawym rozwiązaniem może być narożny drapak na ścianę albo w formie zabawki, którą można też rzucać kotu.https://unizoo.pl/pol_m_Dla-kota_Zabawk ... i-963.html.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość