drapak

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

ninakiler

14 października 2011, 15:12

Witam... jestem tu nowa... tak sobie czytam, bo również postanowiłam kupić dla naszych dwoch kotów drapaczek taki do 180cm... Tylko że sa bardzo drogie, a w dodatku nie zupełnie takie jakie bym chciała. Wyczytałam, że Covu robi na zamówienie, tylko oczywiscie niewiem gdzie ją mogę znaleść, ani jak złapać kontakt choćby na emaila... Pomoże ktoś w namierzeniu.. ?
Awatar użytkownika
sunshain
Kontakt:

14 października 2011, 18:51

ja polecam ja mam 2 drapaki od rufiego xxxxxxxxxxxxxxxxx
- D-5A
- modyfikacja D-0

sztruks
fakt drogie ale warte ceny

albo coś z zooplusa - seria bananowiec
ninakiler

14 października 2011, 20:49

Chyba zdecyduję się na zooplusa... w miarę są fajne... fakt tanie nie są, ale napewno tańsze niż od rufiego. Moze znajde taki co by mi odpowiadal, choc wolalabym sobie sama zaprojektowac, tylko ze sama nie dam rady zrobic, bo wiecznie mnie nie ma a zdolnosci majterkowania zerowe...:)
biedronka87

15 października 2011, 12:22

ninakiler pisze:Chyba zdecyduję się na zooplusa... w miarę są fajne... fakt tanie nie są, ale napewno tańsze niż od rufiego. Moze znajde taki co by mi odpowiadal, choc wolalabym sobie sama zaprojektowac, tylko ze sama nie dam rady zrobic, bo wiecznie mnie nie ma a zdolnosci majterkowania zerowe...:)

wszystkie są fajne,niezależne od firm :D ale najfajniejsze to te największe :mrgreen:
ODPOWIEDZ