Chica - kotka maine coon i Fox - psiak husky

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

CobraWro
Posty: 225
Rejestracja: 08 września 2011, 21:01
Lokalizacja: Wrocław

23 marca 2012, 21:52

niestety montaż siatki odpada, bo po pierwsze ostatnie piętro i nikogo nade mną, a po drugie musiałbym mieć zgodę wspólnoty mieszkaniowej, bo to część wspólna... jedyne co to będę robił zabezpieczenie drzwi balkonowych tak, żeby nie wyszła przez nie jak bym wietrzył mieszkanie czy coś...
Hedwa
Posty: 1260
Rejestracja: 20 września 2007, 11:22
Lokalizacja: Kraków

23 marca 2012, 21:55

Zawsze można zrobić rusztowanie i na tym zamontować siatkę nie ma rzeczy niewykonalnych ;) a co do wspólnoty to kilka razy już czytałam, że robią z tego powodu problemy ale może warto spróbować zapytać ;) Wiesz jaką swojej kici byś tym przyjemność zrobił :)? Chociaż pewnie z nią i tak będziesz na szeleczkach na spacery chodził :D
asiryś
Posty: 2309
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 17:37

23 marca 2012, 21:57

Michał, kurcze, ile Ty masz lat ( ze pozwolę sobie spytać) ? :oops:
Bo Twoja odpowiedzialność i dojrzałość robi wrażenie 8)
CobraWro
Posty: 225
Rejestracja: 08 września 2011, 21:01
Lokalizacja: Wrocław

23 marca 2012, 21:59

rocznikowo 25 ;)... myślałem nad rusztowaniem i będąc w zarządzie wspólnoty miałbym dużą siłę przekonywania, ale problem taki, że balustrada jest koło 10cm od podłogi = musiałbym siatkę dać na całej długości balkonu od podłogi do wysokości dość sporej... a tak to na szelkach prościej na spacery czy na balkon :)... jeszcze muszę myśleć jak okno balkonowe zabezpieczyć bo w wakacje fajnie by było przy otwartym spać :)
Hedwa
Posty: 1260
Rejestracja: 20 września 2007, 11:22
Lokalizacja: Kraków

23 marca 2012, 22:03

u mnie kiedyś była taka ramka zbita z deseczek i na to zamocowana była siatka. Do ramki przymocowane zostały zawiasy i następnie przykręcone do ściany tak, że tworzyło to dodatkowe drzwiczki ;). Zatrzaskiwało się to na magnes taki jak jest w drzwiczkach od szafek ale można wydumać jakiś solidniejszy sposób zamykania ;)
CobraWro
Posty: 225
Rejestracja: 08 września 2011, 21:01
Lokalizacja: Wrocław

23 marca 2012, 22:10

ja mam klinkierówkę na balkonie, więc mam ładne szczeliny na których będzie można klinować :)... taki przynajmniej jest plan :)
Hedwa
Posty: 1260
Rejestracja: 20 września 2007, 11:22
Lokalizacja: Kraków

23 marca 2012, 22:12

a no widzisz coś się zawsze wyduma :D
Hedwa
Posty: 1260
Rejestracja: 20 września 2007, 11:22
Lokalizacja: Kraków

23 marca 2012, 22:13

Michał a jeszcze takie jedno pytanie z ciekawości jaką jadła Imagine karmę w hodowli???
CobraWro
Posty: 225
Rejestracja: 08 września 2011, 21:01
Lokalizacja: Wrocław

23 marca 2012, 22:14

RC Kitten mieszane z RC Kitten MCO :)
Hedwa
Posty: 1260
Rejestracja: 20 września 2007, 11:22
Lokalizacja: Kraków

23 marca 2012, 22:17

No proszę jednak to RC nie jest takie złe a wszyscy tak marudzą na tą karmę... Dużo negatywnych opinii na jej temat głoszą też hodowcy... Dlatego to moje pytanie było :). Pani z hodowli z której mamy mieć teraz kota też swoje karmi RC :)
asiryś
Posty: 2309
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 17:37

23 marca 2012, 22:18

Ta karma ( z sensie marki) ma ostatnio niepochlebne opinie... Ale o dziwo bardzo słuzy moim kotom. Moja wrazliwa ( "rzadkokupkowa") Myszka ma wreszcie idealne kupy...
CobraWro
Posty: 225
Rejestracja: 08 września 2011, 21:01
Lokalizacja: Wrocław

23 marca 2012, 22:20

często tak jest... swego czasu (mówie o karmach dla psów) eukanuba była wychwalana przez ludzi, potem RC, potem hills... ja się zdałem na hodowców, bo ich wszystkie koty to jedzą :)..
Hedwa
Posty: 1260
Rejestracja: 20 września 2007, 11:22
Lokalizacja: Kraków

23 marca 2012, 22:22

Powiem wam, że testowałam już chyba wszystko co możliwe i moim też najlepiej służy i zastanawiam się czy znów na nią nie przejdę i prawdopodobnie tak się stanie. Pani Ania też mi mówiła, że po tej karmie jej koty ładnie wyglądają i sensacji kuwetkowych brak więc nie widzi potrzeby kombinowania bo chyba by się załamała gdyby wszystkie jej koty nagle zaczęły załatwiać się na rzadko :lol:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

24 marca 2012, 07:27

No proszę :) jaka mi tu moje Kochane Kobietki z forum robią reklamę AŚKA - INŻYNIER (oh jak milusio)
Buziaki dla Was wariatki Wy moje Obrazek

Michał:
my tu wszystkie jesteśmy 25+... (z tym "+" jest rożnie, ale duchem nawet 25- jesteśmy ;) )
Co do zabezpieczenia balkonu, ja też jestem we wspólnocie, z tą małą różnicą, ze jestem w jej zarządzie, więc nikogo o zdanie nie pytałam - a niech tylko się czepia to inaczej porozmawiamy :twisted:
Ciekawe pomysły (nie wszystkie) można znaleźć tutaj: http://miau.pl/zabezpieczenia/balkony.php
My mieliśmy problem z balkonem, więc u nas wygląda to tak jak w wątku moich dziewczyn: http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.p ... 89#p126989 w sumie to trzecie podejście do zabezpieczenia, można powiedzieć, że zabezpieczenie rośnie razem z moimi dziewczynami :mrgreen:
Okna można zabezpieczyć np porządną moskitierą (znajomi tak maja to rozwiązane)
CobraWro
Posty: 225
Rejestracja: 08 września 2011, 21:01
Lokalizacja: Wrocław

24 marca 2012, 08:38

Okna na dole nie mam potrzeby zabezpieczać bo i tak je tylko na uchylne otwieram, a co do balkonu to po prostu musiałbym kontrukcje montować dość solidną, bo inaczej to Imagine by mogła wypaść, a tego nie chce... sądzę, że wystarczy jej jak będzie na smyczy na ten balkon wychodziła i na spacery tak samo...

Bardziej martwie się o okna dachowe, bo ich normalnie moskitierą przy ramie nie zabezpieczę, bo wtedy okno się nie będzie otwierało tak jak bym chciał...

Ja też jestem w zarządzie wspólnoty, więc ze zgodami większych problemów bym nie miał, ale po prostu wolę zabezpieczyć drzwi balkonowe a nie cały balkon :)

A Imagine mnie zaskoczyła, bo schodząc na dół (jeszcze na góre sama nie zawędrowała) zobaczyłem że śpi sobie ładnie przytulona do drzwi łazienkowych.. mając do wyboru sporo miejsc akurat śpi na ziemi :(.. mam nadzieje, że z czasem zmieni miejsce spania bo tak mi jej żal jak tam się ułożyła i spała...
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość