alergia na kota

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

czytojaczynieja
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2007, 08:48
Lokalizacja: Kraków

20 maja 2007, 12:56

Witajcie :) I ja przyłączę się do dyskusji, kotkę mamy od 6 lat, ale dopiero w zeszłym roku dowiedziałam się, że mam alergię własnie na nią... Kocica od zawsze spała z nami... Pan doktor kazał usunąć kota z domu, na co oczywiście się nie zgodziłam. niedawno okazało się, że jestem w ciązy i oczywiście poszłam od razu do alergologa, żeby być pod stałą kontrolą. Pani doktor wcale nie kazała usuwać kota, spanie z nami rozwiązaliśmy w ten sposób, że mąż śpi z kotem a ja sama :) od ponad dwóch miesięcy nie wzięłam ani jednej tabletki, czasem piję wapno, jak mnie zadrapie w gardle. może częściej myję ręce po głaskaniu, a tak poza tym cieszę się, że moje kocisko jest z nami :) pozdrawiam wszystkich forumowiczów bardzo gorąco :)
kasia311
Posty: 28
Rejestracja: 23 września 2012, 11:39

10 listopada 2022, 12:01

Niestety ale mam problem z alergią na mojego kota. Zastanawiam się nad kupieniem oczyszczacza powietrza. Czy urządzenie może pomóc? Mam niewielkie mieszkanie, musiałam się do niego wprowadzić i alergia sie nasila
alexiss
Posty: 31
Rejestracja: 07 grudnia 2012, 12:05

10 listopada 2022, 14:08

Ja co prawda nie jestem już uczulona (wyrosłam ), ale mój brat jest. Czasem jeżdżę do domu rodzinnego z jednym z psów i wtedy brat strasznie cierpi. Sprawa ma się inaczej, gdy on przyjeżdża do nas (2 pokoje, 2 psy). Nie bierze żadnych leków, śpi w pokoju, w którym psy dużo przebywają, ale nie ma ani kataru ani duszności. Rodzice mają dużo większe mieszkanie, ale nie mają oczyszczacza, więc odnoszę wrażenie, że pomaga. Ja mam oczyszczacz powietrza. Zerknij sobie do Leroy Merlin, kupowałam tam swoje urzadzenie, mam od equation. Wybrałam bo miał dobre parametry w dobrej cenie. Poza tym nie ma problemu z wymianą filtrów ( w sklepie w dobrej cenie można dokupić wymienne filtry hepa, a weź pod uwagę że te filtry trzeba wymieniać bo dopiero wtedy oczyszczacz powietrza spełnia swoją rolę).
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość