AFERA i FURIA - ukochane dziewczyny :-)

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

12 lutego 2012, 11:30

Po prawie 2,5 roku (bo już 01.05.2012 będziemy obchodzić 3 urodziny) zdecydowałam się założyć dziewczynom osobny wątek, bo tylko te moje bidulki tak owego nie posiadały.
A co? Takie kochane są, że zasłużyły sobie ;) Teraz będziecie nas odwiedzać w naszym temacie, tak jak my przyłazimy do Was nieustannie :) (mam taką nadzieję!)

A na początek kilka jeszcze gorących fotek:

"Błogie lenistwo" - czyli dziewczyny od rana okupują naszą sypialnię :)
Obrazek Obrazek Obrazek

AFERKA
...na pastwisku :)
Obrazek
...przed skokiem na parapet:
Obrazek
...wdzięcznie pytająca wzrokiem: "gdzie schowałaś przysmaki?"
Obrazek

FURYJKA
...dumnie obserwująca tych co na dole
Obrazek
...rozmarzona
Obrazek
...pomagająca w domowych porządkach
Obrazek
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty: 1878
Rejestracja: 13 listopada 2010, 19:52

12 lutego 2012, 11:43

No oczywiście, że będziemy odwiedzać! Kochane są Dziewczyny, nieustraszone, króliczo miękkie, koleżeńskie i w ogóle są piękne. :D
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

12 lutego 2012, 11:49

dobbinka pisze:No oczywiście, że będziemy odwiedzać! Kochane są Dziewczyny, nieustraszone, króliczo miękkie, koleżeńskie i w ogóle są piękne. :D
Hahaha nieustraszone :)
Dzięki za te wszystkie komplementy - nie zdradzę im wszystkich, bo w piórka obrosną ;)
MonikaMroz
Posty: 737
Rejestracja: 27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja: Kutno

12 lutego 2012, 12:55

WITAMY DZIEWCZYNY NA FORUM!!!!
Asia w końcu założyłaś wątek. Teraz dobrze by było pokrótce ich historie opowiedzieć dla nieznajomych ;)

Super zdjęcia. Moja Furia ukochana, cudnie wygląda.
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

12 lutego 2012, 13:06

Masz Monia rację, będzie trzeba co nieco napisać, ale to wymaga skupienia, bo pisarka ze mnie nie najlepsza - maturę z polskiego to prawie w punktach napisałam :D ale nie chwaląc się na 5 :)
MonikaMroz
Posty: 737
Rejestracja: 27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja: Kutno

12 lutego 2012, 13:20

Oj matura.... Kiedy to było. 9 lat temu jeśli o mnie chodzi. Ale polski pisemny zdałam tylko na 4. A ustny ledwie na 3. Ale za to matmę ustną na 5 :).
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

12 lutego 2012, 13:46

W moim przypadku, hmmm... czerwiec 2001 czyli prawie 11 lat - łooooo matko!
Polski ustny na 4, ale gadane to ja zawsze miałam :D Z ustnej matematyki byłam zwolniona, bo napisałam na 5, a przy jakiejś tam średniej to człowieka omijało maglowanie.

Postaram się dziś wieczorem coś o dziewczynach napisać.
asiryś
Posty: 2309
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 17:37

12 lutego 2012, 17:11

Bardzo lubię Twoje Śnieżynki ! :D Są takie świeżutkie, delikatne. Dobrze,ze założyłas im osobny wątek :wink:
Co do matury...
Ja zdawałam ją ponad ćwierć wieku temu :roll: . A jak juz sie chwalimy: pisemny polski 4, ustny 5. Pisemna biologia 5, więc z ustnej zwolniona, rosyjski 5, propedeutyka 5 :oops: . Tu na forum same prymuski :lol: . Ale nie ma się co dziwić. Miłośnicy kotów to zawsze ludzie wyjątkowi, wrażliwi, ambitni, nietuzinkowi :P . Ostatnio czytałam,ze Freddie Mercury był wielkim miłośnikiem kotów. Miał ich 9, zadedykował im nawet jedną ze swoich płyt, a jedna z piosenek "Delilah" jest skierowana do jego ukochanej kotki o tym imieniu.
Więc Dziewczyny: koty górą !
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

12 lutego 2012, 20:09

Troszkę historii...

Furia i Afera urodziły się 01.05.2009 roku w Borównej - Krasna Góra (gmina Lipnica Murowana, niedaleko Bochni).
W miocie oprócz tych małych czarownic (zakreślone w kółeczku) był jeszcze braciszek (to ten maluszek po lewej stronie zdjęcia, tuż koło ogona mamusi):
Obrazek

Zaczynając od początku: pojechaliśmy na długi weekend właśnie do Borównej. U znajomych (tubylców) urodziły się te małe "szczurki" i zawołano mnie żebym sobie zobaczyła. Jak tylko na nie zerknęłam - na takie brzydkie, nieforemne i bezradne od razu się w nich zakochałam :) Przemknęła mi myśl zabrania choćby jednego do Krakowa jak podrośnie, ale HSB delikatnie mówiąc sceptycznie podszedł do mojego pomysłu! Do wieczora coś tam smędziłam i nudziłam, ale usłyszałam stanowcze od HSB "nie". Temat ucichł, po trzech dniach wróciliśmy do Krakowa

Po ok. 10 dniach zadzwonili do nas i zapytali: "co mają zrobić bo już wiedzą, że dwie z miotu to kotki, a jeden kocur, a że kotek to oni nie chcą i nie wiedzą czy mają je utopić czy odchować je dla nas"?
I tu się zaczęły burzliwe dyskusje z HSB, aż w końcu dał się przekonać, ale tylko na jedną, więc powiedziałam mu żeby sam zdecydował którą weźmiemy, a którą maja utopić i zgodził się na dwie :)
Tak właśnie dziewczyny trafiły do nas 19.06.2009 (za wcześnie, ale tam ich już dłużej nie chcieli):
Obrazek

Przyszły do nas z okropnym kocim katarem, długo chorowały - leczenie było monotonne, ale skuteczne. Dzięki częstym wizytom u weterynarza pokochały jazdę autem (przyzwyczaiły się, bo innego wyjścia nie miały).
Od początku były z dziewczynami różne wariacje typu: złamana noga Furii, wyrwany pazur Afery, ucieczki dziewczyn do lasu itd itp :) ale to przecież normalne przy takich dwóch chochlikach...

Teraz mamy w domu dwie piękne, dorodne, towarzyskie panny, które zawładnęły całym naszym życiem!

Resztę już pewnie znacie, bo na bieżąco dzieliłam się wszystkim na forum :)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

12 lutego 2012, 20:14

asiryś pisze:Tu na forum same prymuski :lol: . Ale nie ma się co dziwić. Miłośnicy kotów to zawsze ludzie wyjątkowi, wrażliwi, ambitni, nietuzinkowi :P
No ba! oczywiście, że tak :)
asiryś
Posty: 2309
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 17:37

12 lutego 2012, 20:47

Asiu, pamiętam doskonale to zdjęcie 2 chochlików: Furyjka z rozjechanymi uszkami :roll: , obie takie nieporadne, smutne biedne. A teraz, proszę, wypasione Królowe 8)
Wraz z mezem uratowałiście im zycie! Jak ja "kocham" wieśniaków z krwi i kosci... :evil: . Nie szanują niczego, co nie nadaje sie do spożycia. Zastosowałas doskonały szantaż emocjonalny w stosunku do HSB :wink: . Mam nadzieję,ze braciszek - kocurek jeszcze zyje, chć powiem szczerze wątpię w to :(
MonikaMroz
Posty: 737
Rejestracja: 27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja: Kutno

12 lutego 2012, 20:55

Asiu cudowna historia. A zdjęcia rozczulające. Kocham obie Twoje kobietki.
asiryś pisze:Miłośnicy kotów to zawsze ludzie wyjątkowi, wrażliwi, ambitni, nietuzinkowi
Zgadzam się!!! Dziewczyny wszystkie takie jesteście :)
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty: 1878
Rejestracja: 13 listopada 2010, 19:52

12 lutego 2012, 20:57

Jak zwykle, cieszę się, ze się z nimi spotkam we wtorek, jupii! Fajne są w bezpośrednim kontakcie, no właśnie, że nieustraszone!I ciekawskie. mam kontrast ze Stachem, to doceniam.
A akcja ratownicza była palce lizać. Czyli obie mamy kociambry z prowincji:)
MonikaMroz
Posty: 737
Rejestracja: 27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja: Kutno

12 lutego 2012, 21:06

Obrazek
Na tym zdjeciu widać, ze Aferka taka bardziej pewna siebie. Doroślejsza. Tak jest w życiu czy tylko mi się zdaje???

Ale superowe to zdjecie! Jestem zachwycona :)
Hedwa
Posty: 1260
Rejestracja: 20 września 2007, 11:22
Lokalizacja: Kraków

13 lutego 2012, 10:14

Dziewczyny doczekały się swojego wątku to może i ja pomyślę o tym żeby założyć swoim futrzakom :). Asia historia dziewczyn piękna! Nawet nie wiedziałam jak to się stało, że się u Was znalazły. Najbardziej mnie poraziło to, że ktoś je chciał utopić. Nigdy nie zrozumiem tego typu postępowania ale niestety wiem, że tak się dzieje. Sama kiedyś uratowałam psa a właściwie suczkę przed podobną śmiercią i pies ten żyje już 15 lat z moją mamą i jest niesamowicie mądry. Całe szczęście na świecie oprócz tych złych są jeszcze ludzie dobrzy i dzięki temu Asiu dziewczyny mają Was i dzięki wam mają cudowne życie a przede wszystkim dłuższe!
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość