Zanik mleka

Dyskusje związane z hodowlami psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

magdabar743@gmail.com
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2022, 07:45

26 maja 2022, 07:49

Witam moja suczka Retriever urodziła w sobotę rano 4 szczeniaki . Wszystko szło dobrze ale zaczęła na nie warczeć byłam z nią na USG i u weterynarza okazało się że nie ma mleka w 4 piersiach a w reszcie mleko jest ,lekarz kazał dokarmiać małe i zakleić puste i bolące cycki więc tak zrobiłam ale nadal obawiam się o suczkę i małe . Czy to możliwe aby tylko w paru cyckach nie miała mleka co zrobić aby suczka nie zaatakowała z bólu swoich szczeniąt ?
Jolka123
Posty: 14
Rejestracja: 03 lutego 2022, 18:12

27 maja 2022, 11:42

koniecznie umów się na konsultację z weterynarzem. Może to jkaś przyczyna medyczna
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

27 maja 2022, 11:44

Cześć,
w takich sytuacjach jak opisujesz bardzo ważne jest, aby skorzystać z pomocy specjalisty. Dlatego możliwie jak najszybciej powinnaś odwiedzić klinikę weterynaryjną w celu zbadania suczki i ocenienia jej stanu zdrowia.
Oprócz tego powinnaś zatroszczyć się o swoje małe pieski. Na naszym blogu znajdziesz poradnik, z którego dowiesz się, co zrobić i jak zaopiekować się szczeniakami w domu.
https://www.krakvet.pl/artykuly/jak-opi ... zeniakami/

KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość