Rodowody

Dyskusje związane z hodowlami psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Amika
Posty: 1628
Rejestracja: 26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja: Chełm

10 grudnia 2006, 21:55

enigma pisze:Amika, jak potrzebujesz swiadectwo urodzenia dziecka to idziesz do pediatry? :shock:

Co ma wet do metryk, mozesz mi to wytlumaczyc?
Zamiast tłumaczenia przeczytaj jeszcze raz moją wcześniejszą wypowiedź:

...To bardzo proste jej kuzynka poprosiła weterynarza O INFORMACJĘ, na tej samej zasadzie jak Iwi_m zapytała Was. ...
staff-ka
Posty: 2
Rejestracja: 20 czerwca 2005, 14:36
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

14 grudnia 2006, 13:05

Bardzo proszę link do Zwiazku Kynologicznego :wink:



Pozdrawiam hodowca :)
mar-jolka
Posty: 13
Rejestracja: 28 listopada 2005, 20:02

27 grudnia 2006, 09:09

www.zkwp.pl to link do zarzadu glownego zwiazku kynologicznego w Polsce
Balzak
Posty: 4
Rejestracja: 20 grudnia 2006, 20:21
Kontakt:

27 grudnia 2006, 21:18

Moim zdaniem na stronce zwiazku kynologicznego powinien byc jakiś dział w którym jakiś kompetentny koleś odpowiadałby na takie pytania moze jakieś forum tam tego naprawdę brakuje
Awatar użytkownika
Sanfanger
Posty: 24
Rejestracja: 23 lutego 2007, 09:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

25 lutego 2007, 21:46

Witam wszystkich na dzień dzisiejszy wszystkie szczeniaki z miotu ile by ich nie było dostają metryczki nawet te które sa zle umaszczone czy mają zły zgryz czy tez inne jakiekolwiek wady problem tkwi w tym ze każdy hodowca powinien poinformować przyszłego właściciela szczeniaka ze on posiada metryczek tylko nie nadaje sie na wystawy ani do dalszej hodowli w związku z tym hodowca spisuje umowę sprzedaży i zastrzega sobie rozmnażanie i wystawianie szczeniaka aby nie powielał złych genów w przyszłości .
Awatar użytkownika
Iwi_m
Posty: 43
Rejestracja: 31 października 2006, 14:05

02 marca 2007, 11:03

Dziekuje wszystkim za odpowiedz, zwlaszcza Amice za obrone. Gdybym byla hodowca, pewnie nie zadawalabym takich pytan , nie jestem nim i chcialam wiedziec jak sie sprawy maja. Sanfanger, dziekuje za wyjasnienie kwestii w sposob prosty i bez wyzywania sie na mojej inteligencji,oraz Mar-jolce za link do zwiazku kynologicznego. A do Enigmy:szczerze powiedziawszy nie wiem , jak to jest z dziecmi, ale dowiem sie w ciagu najblizszych tygodni. :wink:
Awatar użytkownika
Sanfanger
Posty: 24
Rejestracja: 23 lutego 2007, 09:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

02 marca 2007, 14:31

Iwi_m pisze:Dziekuje wszystkim za odpowiedz, zwlaszcza Amice za obrone. Gdybym byla hodowca, pewnie nie zadawalabym takich pytan , nie jestem nim i chcialam wiedziec jak sie sprawy maja. Sanfanger, dziekuje za wyjasnienie kwestii w sposob prosty i bez wyzywania sie na mojej inteligencji,oraz Mar-jolce za link do zwiazku kynologicznego. A do Enigmy:szczerze powiedziawszy nie wiem , jak to jest z dziecmi, ale dowiem sie w ciagu najblizszych tygodni. :wink:
Nie ma za co dziękować jak będziesz miała jakieś pytania to zapraszam .
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość