pseudohodowle

Dyskusje związane z hodowlami psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Seiti
Posty: 3112
Rejestracja: 03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja: Łódź

17 lipca 2015, 17:03

Jak to teraz naprawić, jak ogarnąć ten chaos. Zabrakło paru słów... przykre.
Polski spaniel myśliwski...? Co to jest, jak to stworzono? Trochę mi przypomina wyżła ze spanielem.
pianistka
Posty: 1120
Rejestracja: 30 listopada 2005, 09:17

18 lipca 2015, 19:22

Niestety w imię biznesu papier wszystko przyjmie ..... a skundlony długowłosy mops maści wątrobianej sprzedany jako "japoński chin" mnie po prostu dobił ....
abibull
Posty: 7
Rejestracja: 26 sierpnia 2015, 18:08
Lokalizacja: https://www.facebook.com/abibulll

26 sierpnia 2015, 18:24

Shendy pisze:Nie zrozumcie mnie zle ja tez nie popieram pseudohodowli ,tez chciałabym miec pewnosć ze jezeli decyduje sie na psiaka rasowego z papierami to bedzie to psiak ktory bedzie mial zapewnione jak najlepsze warunki od chwili poczecia ze sie tak wyraze bo sunia bedzie miala wszystko to czego potrzebuje do chwili narodzin i nastepne przynajmniej 2 miesiace.
Prawda jest tez taka ze zawsze beda chetni na psiaka rasowego /po dwoch rodzicach rodowodowych/ ale nie bedzie im na papierach zalezalo bo nigdy nie beda brali udziału w wystawach a to napedza pseudohodowle.
Ja wiem,ze hodowla psiakow rasowych wiąze sie z wyrzeczeniami, kosztami , opieka weterynaryjna, dobre odzywianie itp a to kosztuje ale kazdy kto decyduje sie na zalozenie hodowli o tym wie i takie ryzyko podejmuje swiadomie.Cos za cos.
Nie kazdy sie nad tym zastanawia i tak naprawde ich to nie interesuje, chca psa i nie ma znaczenia skad one pochodza i w jakich warunkach zyly i dorastaly.
Miejmy nadzieje ze takich pseudohodowli bedzie jak najmniej a w koncu znikna smiercia naturalna wszystko zalezy od swiadomosci ludzi ktorzy chca kupic rasowego i nie tylko pieska.
Czyli ci z zkwp sa normalnymi ludźmi bo dobrze karmią a ci hodowcy z innych związków już nie są takimi samymi ludźmi Bo twoim zdaniem źle karmią ?
Oj brednie
Hodowla domowa ma o niebo lepsze warunki niż Fabryki z ZKWP gdzie kilkanaście suk w klatkach tylko siedzi i rodzi . Ogarnij się zanim zaczniesz kolejne bzdury wypisywać
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość