POMOZCIE MI

Dyskusje związane z hodowlami psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

sabka

06 lipca 2007, 11:27

czesc jestem tutaj nowa ale mam pytanie bo nie dlugo bede miala szczeniaka shih tzu ale nie wiem jaja szczotka go czesac bo na necie pisza roznie :lol:
ania i piesek ozzy

06 lipca 2007, 17:39

będzie Ci potrzebny grzebień metalowy i szczotka metalowa rzadka. jak czegoś jeszcze nie wiesz to pytaj, chętnie Ci pomogę.
pianistka
Posty: 1120
Rejestracja: 30 listopada 2005, 09:17

10 lipca 2007, 11:16

Poczytaj strony o shih tzu, wystarczy wbić w wyszukiwarkę "shih-tzu".

Dobry hodowca ci wszystko wytłumaczy, pokaże odpowiedni sprzęt, powie o najlepszych kosmetykach, da ci instrukcję żywienia i postępowania, powie o trudnościach rasy, o predyspozycjach z dobrych i złych stron ( a nie będzie tylko zachwalał jakie to ma piękne bez problemowe szczeniaczki ).

Na pewno rozglądnij się za grzebieniem o metalowych zębach zakończonych na okrągło (nie ściętych i ostrych kaleczących włos i skóre), szczotka półogrągła najlepiej bez kulek na końcu ale też z wykończeniem ząbków półokragłym (niestety większość ogólno dostępnych szczotek jest znowu ostra, po prostu zwykły efekt cięcia drutu bez wykończenia), kosmetyki - szampon + odżywka + olejek najlepiej lanolinowy (ten ostatnio b. rozwadniamy), dobra suszarka najlepiej z jonizatorem, i czas 2 x w miesiącu na kąpanie z suszeniem.

Grzebienie i szczotki np. firmy Mars, KW, DoggyMan, Khara
Kosmetyki : 1#All System, Bio-Groom, Khara, Ehaso, Ring V, Bea, Crown Royal dla psów długowłosych.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość