nowa ustawa

Dyskusje związane z hodowlami psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Snedronningen
Posty: 1279
Rejestracja: 26 stycznia 2013, 21:57
Lokalizacja: Stavanger

13 maja 2013, 09:37

Ja jestem wtedy miła i sympatyczna a suka ma zamordyzm w oczach i niedaj boże jakiś pies podejdzie to może się to dla niego naprawdę źle skończyć. W te dni wystarczy, że pies na nią zposjrzy (nie wazne czy pies czy suka) i już jest to powód do ataku. Jest to troszku inaczej niż Ci sie wydaje.
Seiti
Posty: 3112
Rejestracja: 03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja: Łódź

13 maja 2013, 10:06

"Nie lubi natomiast pływać. Do wody wchodzi ale gdy tylko poczuje, że traci grunt natych miast wraca na brzeg."
Neya nie jest jedyna. :mrgreen:

Poważnie się zastanawiam nad sterylką Sheny. Nigdy (jak do tej pory) nie miała ciąży urojonej, ale wydaję mi się, że robi się podobna do suki Sne, wszytko jej przeszkadza. Dochodzi strach przed ropomaciczem. Teraz mam mętlik w głowie.
Snedronningen
Posty: 1279
Rejestracja: 26 stycznia 2013, 21:57
Lokalizacja: Stavanger

13 maja 2013, 10:49

O nie, Seiti, do poziomu mojej suki to ona ma baaaardzo daleko. Suka w cieczce jest gorzej jak Neya.
Seiti
Posty: 3112
Rejestracja: 03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja: Łódź

13 maja 2013, 11:12

Robi się podobna, nie taka sama, do Twojej ma milion lat świetlnych. Ale obecny stan wystarczy do konfliktów z Młodą. Niech ta cieczka się już kończy... jest jeden plus, przy postawie Neyi żaden pies nie podchodzi do Sheny. :mrgreen: Chociaż od psów nie muszę się odganiać.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość