Mieszanka Owczarka Niemieckiego z Belgijskim

Dyskusje związane z hodowlami psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Patryk996
Posty: 1
Rejestracja: 03 lipca 2018, 09:52

03 lipca 2018, 10:05

Witam. Mam do was pytanie ze względu na to czy mieszanka Owczarka niemieckiego długowłosego (suka) z psem Owczarkiem Belgijskim to dobra sprawa ponieważ mam możliwość wzięcia psa szczeniaka od mojego kuzyna. Poprzednio miałem sukę Owczarek niemiecki długowłosy która niestety mi zdechła z powodu problemów jakie miała z nerkami już po 1.5 roku. Suka którą posiadałem była dla mnie psem idealnym żywiołowym lubiącym się bawić praktycznie na krok nie odstępowała osób z mojej rodziny. Mówiąc w skrócie nie oddalała się na krok chodź nie trzymałem jej w ogrodzeniu mieszkając na wsi dalej niż kilka kroków za bramę wjazdową się nie ruszała. Zazwyczaj słuchała się co się do niej mówiło i zastanawia mnie czy ta mieszanka niemiecko-belgijska będzie podobna w zachowaniu czy raczej wyrośnie z niego zwykły kundel ? Proszę o rady czy warto brać takiego psa oboje suka i pies tego owczarka posiadają rodowód gdysz są każde od innego właściciela . Z góry dziękuję i proszę o opinie ;) pozdrawiam Patryk
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość