Kilka pytań odnośnie rozmnażania...

Dyskusje związane z hodowlami psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

pianistka
Posty: 1120
Rejestracja: 30 listopada 2005, 09:17

21 lipca 2007, 08:39

Przepraszam ale ktos inny tu zaczął byc niekulturalny każąc usunąc sobie piersi Patrilli.
Pozatym, poza jedną osobą w tej dyskusji nikt tu nie jest anonimowy, prawda ? Nikt więcej się nie chowa za anonimowością.

Może jesteś po zapalaniu wyrostka, ale ropomacicza w wydaniu ostrym to nie widziałeś i raczej ty nie masz pojęcia jak jest to niestosowne porównanie. O nie , przyrównaj ból suki której pęka brzuch od środka z bardzo wysokim stanem gorączkowym do jeszcze większego bólu ostrego ataku wyrostka, no może wtedy coś zaczniesz rozumieć.
A co do sterylizacji kobiet gatunku homo sapiens, okazuje się że coraz więcej kobiet w wieku +40 musi iść na ten zabieg z powodu .... cyst, raka, guzów i innych paskudztw, prawdopodobnie mnie to też czeka bo moja Mama jest po, Ciotka po, Teściowa w wieku 35 lat po. Wiesz, to uboczny efekt prędkiego reagowania i wierzenia w skuteczność medycyny :) Zanim ściągnie kogoś pogotowie w stanie ostrym :cry:
Awatar użytkownika
patrilla
Posty: 299
Rejestracja: 19 września 2005, 20:53
Lokalizacja: Toruń

21 lipca 2007, 14:36

No sorry, ale zapalenie wyrostka ma o wiele ostrzejszy przebieg i jest duuużo bardziej niebezpieczne dla CZŁOWIEKA!!!
A jeśli boisz się raka sutka, to czemu profilaktycznie nie każesz sobie usunąć piersi?
jest to możliwe ... jeśli wykonam badania i okaże sie ze jestem w grupie wysokiego ryzyka będę robić wszystko by tego uniknąć ... to sie nazywa profilaktyka daleko idąca (przerysowana) ale zawsze ... wole nie mieć macicy lub piersi ale żyć i cieszyć sie życiem ...

nie podoba mi sie od początku porównanie psów do ludzi (a także tak skrajnych chorób) oraz kiedy ja argumentuję ty uciekasz sie do niskich wycieczek emocjonalnych ... jak widać tylko na tyle cię stać a szkoda ... i skoro mówimy o przypadkach z autopsji - gdybyś widział jak szybko hormony u suki z postawioną macicą robią spustoszenie w nieusuniętej warstwie mlecznej nie odważyłbyś się na takie lub inne komentarze ...
Chamsko odzywając się obrażasz ludzi, nie znając ich, ani nic o nich nie wiedząc.
i odwracanie "kota ogonem" też masz super opanowane ... chyba nigdy nie spotkałeś sie chamstwem ale to tobie można zarzucić brak kultury (może to śliny zwiażek z naturą) czytając twoje posty... szkoda ...
jacek37

27 czerwca 2010, 11:28

A suka "zaskoczy" po pierwszym zakleszczeniu, czy trzeba "numerek" parę razy powtórzyć?
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

20 października 2022, 11:54

Witaj.
Założenie hodowli psów to decyzja, która wiąże się z dużą odpowiedzialnością.. Musisz wiedzieć, że posiadanie własnej hodowli psów rasowych wiąże się z mnóstwem obowiązków i odpowiedzialnością, dlatego przed przystąpieniem do załatwiania niezbędnych formalności należy solidnie przemyśleć tę decyzję i dobrze się do niej przygotować.
Jeśli chcesz zrealizować ten plan, zajrzyj na naszego bloga. Z tekstu dowiesz się, jak założyć hodowlę psów rasowych?
https://www.krakvet.pl/artykuly/jak-zal ... -rasowych/

KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość