GOLDEN 2

Dyskusje związane z hodowlami psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

GOSC Z ELBLAGA

29 września 2006, 22:43

witam

zdecydowalam sie z rodzina na kupno pieknego psa goldenka i bardzo pragniemy by był zdrowy wolny od dysplazji (napewno kazdy by chciał ) nigdy jeszcze nie miałam przyjemnosci miec pieska tej rasy ale wkoncu nadszedł ten wspaniały czas (szkoda ze tak puzno sie obudzilam bo moglam przygarnac ozzego ktory zostal bestialsko zamordowany) nie wiem jakie kroki dalsze powinnam podjąc w kupnie psiaka tej rasy o co pytac hodowcow gdzie sie takie hodowle w moim regionie znajduja......na co powinnam zwracac uwagę?i czy mozna kupic psiaka z hodowli legalnej i dobrej bez rodowodu bo mi nie chodzi o jakis tam papier tylko o psiurka ktorego moglabym obdarzyc miloscia cieplem zeby mogl stac sie czlonkiem rodziny Bardzo prosze o pomoc za odpowiedzi z gory bardzo dziekuje.....i pozdrawiam

Angela
gosc z elblaga

29 września 2006, 22:45

przepraszam ze 2 razy wstawilam watek :oops:
gosc z elblaga

29 września 2006, 23:08

oooo juz znalazalam dla ciekawych podam linka bo sa tu naprawde bardzo wazne zagadnienia dotyczace kupna goldenka :D xxxxxx
pianistka
Posty: 1120
Rejestracja: 30 listopada 2005, 09:17

30 września 2006, 10:30

Dobry link, właśnie go przeczytałam.
I bardzo prawdziwy.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość