Ciecie ogonow

Dyskusje związane z hodowlami psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

solista

15 października 2006, 20:32

To powyżej napisałem ja, solista.
Pozdrawiam jeszcze raz :D
Awatar użytkownika
Ann-Kathi
Posty: 7
Rejestracja: 27 października 2006, 12:54
Lokalizacja: Braunschweig/DE

31 października 2006, 15:38

Witam,
jestem przerazona tym co czytam! Ludzie kto tu jest milosnikiem zwierzat :?: :?: Przeciez to zbrodnia :twisted: Na cale szczescie kopiowanie uszu i ogona jest w wiekszosci krajow Starej Europy zabronione i to juz od 10 lat.Hodowcy ktorzy dopuszczaja sie takiego barbarzynstwa sa karani i usuwani ze Zwiazku.Boze co za ciemnogrod i to w XXI wieku. Od 2002 r. w Niemczech zabronione jest wystawianie psow ktorych uszy zostaly skopiowane po 1987 r. a ogon po 1998 r.na wszystkich wystawach!!! Bogu niech beda dzieki!!

[quote="mar-jolka"]..... Ja ucinam ogonek tylko na wyrazne zyczenie przyszlego wlasciela coz... uczciwie to pisze.. zaraz znow zostane zlinczowana.... Tak jest np gdy piesek ma przyszlego wlasciela w USA. Tam niestety nie moze byc z ogonkiem.

Wiesz co mar-jolka odpowiedz sama cisnie sie na usta ....dla forsy czlowiek zrobi wszystko nawe utnie ogon psu. BARBARZYNSTWO!!!! :evil:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość