Zapoznanie nowego kota ze zwierzętami

Dyskusje związane z hodowlą kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

rgm
Posty: 31
Rejestracja: 15 października 2009, 16:12

07 czerwca 2013, 12:26

Przez przypadek natknąłem się na serię ciekawych filmików na yt. Po angielsku ale ciekawe. Możliwe że się przyda osobom które chcą się dokocić.

Bengal Kitten Introduction to adult cats
Awatar użytkownika
Tomtre
Posty: 4
Rejestracja: 12 czerwca 2013, 17:20

12 czerwca 2013, 20:19

No ciekawe ciekawe ; ) też kiedyś miałem mieć kota i się zastanawiałem co na to mój pies ale w koncu wyszło że jednak kota nie kupiłem i się nie przekonałem ;P ale dalej o tym myślę.
Ela_P
Posty: 4
Rejestracja: 27 lipca 2013, 22:08

27 lipca 2013, 22:35

mam 3 pieski i kota w typie persa lat 6 i powiem szczerze łatwiej i lagodniej przychodzi zapoznanie psa z kotem i odwrotnie niż kot z kotem.. mój kot był pierwszy potem doszły 3 psiaki ( oczywiście w odstępach a nie na raz :D ) i kot akceptował wszystkie psy, trochę pomruczał, pare razy warknął, syknal a teraz się kochają. ale od tygodnia mam 3 miesięcznego kociaka brytyjskiego i strasznie się stresuje.. na razie koty miely kontkat ze sobą pod moja kontrola ale szczerze to te syczenie mnie trochę martwi i mysle ze nie będzie szybko fajnie.. ale mowia ze minie trochę czasu i będzie ok.. mam nadzieje :) mowi się ze kot to kot hmm szkoda ze nie od razu zaakceptują siebie.. zaznacze ze oba kociaki to lagodne futrzaki, miziaste no ale pewnie drzemie w nich jakiś maly tygrys :)
kira666w
Posty: 1
Rejestracja: 19 lipca 2014, 00:08

19 lipca 2014, 00:13

Zgadzam się. O dziwo łatwiej idzie gdy jest piesek i kotek niżeli dwa koty ;)
MoniaK23
Posty: 3
Rejestracja: 10 listopada 2014, 15:05

10 listopada 2014, 17:12

wiadomo dw akoty nie wchodzą sobie w parade
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość