ruja w ciązy u kotki ? czy to mozliwe

Dyskusje związane z hodowlą kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

matrixedyta

06 grudnia 2014, 21:35

Witam
Piszę do wszystkich o pomoc. mam kotkę która miała ruję i 1 października tego roku pojechała do kocura ( wyspecjalizowany w kryciu champion ) przebywała u niego prawie miesiąc ponieważ właściciel kocura nie zauważył żeby kocur ja pokrył . Jednak gdy po nią pojechałam to już wydawała mi się większa . po powrocie czekaliśmy czy kotka dostanie rui co świadczyło by ze nie została pokryta. minął listopad gdzie kotka stała się milsza dla nas spała prawie cały dzień i zaczęła w połowie listopada więcej jeść. pod koniec listopada stała się większa - grubsza i sutki miała lekko różowe lekko odsłonięte od sierści. Lekarz weterynarz nie kazał am jeździć na USG ponieważ jeśli zaszła to takie będzie miała objawy a jeśli nie to po 2 tygodniach powinna dostać kolejną ruję. do dziś wszystko wskazywało że jest w ciąży. lizała się po sutkach jest spokojna więcej je tyje i wszystko świadczy że jest w ciąży aż tu przed godziną zaczęła zachowywać się jak w rui . Mam kastrata i kotka zaczyna odstawiać szał do niego mizia się miałczy nadstawia się no wszystko jak przy typowej rui. Masakra czy jest to możliwe aby była w ciąży i dostała rui. proszę o odpowiedzi, dzięki pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

13 grudnia 2014, 23:55

niestety to raczej nie możliwe.
edytagabi
Posty: 1
Rejestracja: 06 grudnia 2014, 21:19

14 grudnia 2014, 16:16

dziękuję za odpowiedź. trochę z opóźnieniem bo nie mogłam czekać i byłam z kotką u weterynarza który potwierdził brak ciąży
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość