Roczny mieszana suczka adoptuje kotka!

Dyskusje związane z hodowlą kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

gureq
Posty: 2
Rejestracja: 13 sierpnia 2009, 20:02
Kontakt:

13 sierpnia 2009, 20:27

Moja siostra ma suczkę mieszana kudłata kolor to tak jak melon po przekrojeniu, Mela bo o niej mowa jest psem idealnym nie szczeka prawie nigdy i da sobie wleźć na głowę a potem na niej zatańczyć, więc jest ulubienicą siostrzyczki(Moim zdaniem to mutant).
Trzy dni temu podrzucono nam dwa malutkie kotki, jeden został oddany dziśaj, a drugi jakoś tak no nie za bardzo znajdzie inny dom (Siostra oczywiście wymęczyła rodziców i kotek zostaje z nami). Kotem zostający z nami ma jakieś 2 tygodnie(?) małe średniomechate no nie sposób
stwierdzić :D. Ale do sedna, doszło do konfrontacji psa i kotka i okazało się że psie uosobienie spokoju i cierpliwości przygarnęło kotka jak własne dziecko i teraz się nim zajmuje. Takie moje pytanie czy to w jaki kol wiek sposób morze zaszkodzić kotu czy psu, Mela karmi go piersią i liże go bezustannie pod ogonem i wszędzie a kotek wyraźnie jest zadowolony ale mam wątpliwości co do takiego niańczenia ( suczka ma dopiero jakiś rok).
Postaram się dołączyć zdięcie z telefonu.

Mam zdięcię, z warsztatu więc kiepsko wyszło za jakość przepraszam.
Obrazek
DamaKier
Posty: 1130
Rejestracja: 03 grudnia 2005, 20:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

14 sierpnia 2009, 15:59

Kotek jest malutki bąbelkiem, na pewno sama opieka psa nie zaszkodzi, będę bardziej związane ze soba w przyszłości, ale co do karmienia to wy musicie się tym zająć. Taki maluszek je często, co kilka godzin. Kupcie u weta preparat mlekozastępczy i karmcie z butelki a po nakarmieniu trzeba wziąść ściereczkę zamoczoną w ciepłej wodzie i masować nią brzuszek.
gureq
Posty: 2
Rejestracja: 13 sierpnia 2009, 20:02
Kontakt:

16 sierpnia 2009, 20:44

ok dzięki za odpowiedź i porade:D
Awatar użytkownika
Asik L&L&L
Posty: 135
Rejestracja: 07 czerwca 2009, 11:47
Lokalizacja: Mirosławiec

18 sierpnia 2009, 14:07

Cudowne to zdjęcie. Jakie to piękne.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość