Przerażony kociaczek - POMOCY

Dyskusje związane z hodowlą kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

orwell1
Posty: 96
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:21

14 stycznia 2021, 08:41

tomekimarta pisze:
08 sierpnia 2011, 19:40
Witam,

Od wczoraj mam kotka w domu. Jest to kotek przygarnięty z dworu wiec jest całkowicie dziki, nie przyzwyczajony do ludzi. Gdy go wczoraj przywiozłam od razu schował sie w koncie, ale to rozumiem...dzisiaj rano wszedł w malutka szczelinę pod kuchenka i siedział tam juz od 8 rano az do mojego powrotu z pracy ok 18...gdybym go nie wyciągnęła to pewnie dalej by tam siedział :( Najbardziej martwi nas ze nie je od wczoraj. Ma naszykowana miseczkę z woda i miseczkę z karma wymieszana z wędlinką żeby mu pachniało ale nic nie zostało ruszone. Boimy sie ze to ze nie je zaszkodzi mu...

Proszę bardzo o poradę w naszej sprawie...
Cześć! Musisz dać mu czas na przyzwyczajenie się do nowej sytuacji. Chowa się, bo zapewne się boi. Musisz pokazać mu, że nic mu nie grozi i zadbać, aby czuł się bezpiecznie. W krakvecie jest dużo zabawek - na pewno pomogą w tym 8)

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-12964-TRIXIE-Myszki-zestaw-24szt-4055.html
Przygotuj mu karmę i po prostu zostaw w pobliżu, gdy zgłodnieje i poczuje że nic mu nie zagraża, na pewno się na nią skusi :)
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

14 stycznia 2021, 08:52

tomekimarta pisze:
08 sierpnia 2011, 19:40
Witam,

Od wczoraj mam kotka w domu. Jest to kotek przygarnięty z dworu wiec jest całkowicie dziki, nie przyzwyczajony do ludzi. Gdy go wczoraj przywiozłam od razu schował sie w koncie, ale to rozumiem...dzisiaj rano wszedł w malutka szczelinę pod kuchenka i siedział tam juz od 8 rano az do mojego powrotu z pracy ok 18...gdybym go nie wyciągnęła to pewnie dalej by tam siedział :( Najbardziej martwi nas ze nie je od wczoraj. Ma naszykowana miseczkę z woda i miseczkę z karma wymieszana z wędlinką żeby mu pachniało ale nic nie zostało ruszone. Boimy sie ze to ze nie je zaszkodzi mu...

Proszę bardzo o poradę w naszej sprawie...
Cześć!
Musisz go przekonać do nowego miejsca i przede wszystkim zapewnić miłość i bezpieczeństwo. Na naszym blogu znajdziesz poradnik na temat wyprawki dla kota

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/artykuly/wyprawka-dla-kota-co-musi-zawierac/
czytając, dowiesz się jakich produktów potrzebujesz, aby spełnić wszystkie jego potrzeby. Pamiętaj, że musisz dbać teraz nie tylko o bezpieczeństwo, ale warto zapewnić mu trochę zabawy i rozrywki. W KrakVet.pl znajdziesz wiele zabawek, które z pewnością spodobają się Twojemu nowemu przyjacielowi.
Gdy będzie głodny na pewno zaprzyjaźni się z tym, co w miseczce na niego czeka. Możesz podać mu tę karmę

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-4849-ANIMONDA-Vom-Feinsten-Classic-Cat-smak-wolowina-i-kurczak-100g.html
To bestseller w naszym sklepie - nasi klienci go uwielbiają.
KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość