Proszę o pomoc

Dyskusje związane z hodowlą kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Laura Sokoła

19 listopada 2017, 18:31

Dzień dobry. Mam problem z moją kotką syjamską. Ostatnio miała gorączkę i ponoć szmery w tchawicy. Dostała antybiotyki i tak jak nie jadła tak zaczęła. Pod koniec antybiotyków znów gorączka i zalecane przez weta antybiotyki plus jakiś syrop.Wczoraj zauważyłam że ma prawdopodobnie jakiś paraliż. Nachodzi jej na oko trzecia powieka, uszkiem nie rusza ma je trochę wykrzywione,i opada jej połowa wargi. Wygląda to tak jakby nie czuła połowy pyszczka. Dzwoniłam do mojego weta, on powiedział że mam ją obserwować i przyjechać w poniedziałek. Bardzo proszę o jakąś podpowiedź co to może być?
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

20 listopada 2017, 11:20

pilnie do lekarza, to poważne objawy .
Łapek
Posty: 16
Rejestracja: 03 lipca 2016, 22:03

08 stycznia 2018, 17:04

ja bym nie szukala pomocy na forum tylko pojechala do innego weta, wyglada to jak paraliz albo udar.. moja kotka miala problemy z watroba, trzech weterynarzy odsylalo nas bez diagnozy, dopiero ostatni zapisal Ornitil Plus od vetexpert i poprawilo sie niemalze z dnia na dzien... nie ma co zwlekac w takich przypadkach
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość