pokarm w kotki - WAZNE !

Dyskusje związane z hodowlą kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Marta Z

08 lipca 2006, 00:35

Kotka uciakla mi na dwor. Jak wrocila zauwazylam ze caly czas sie myje. Obejzalam ja i zobaczylam ciknaca różowa ciecz wyplywajaca z rany! Podejzewam ze to mleko z krwia i ropą.Kotka caly czas to lize, nie wiem czy moze.Probowalam przylozyc jej lod na rane,ale odpycha mnie. Nie wiem czy to cos groznego?Teraz jest za pozno zeby jechac do weta..Nie wiem czy sie gryzla z drugim kotem czy sama sobie to rozdrapala.Chyba z samego rana musze wyruszyc do lekarza.CO robic?????
ATA
Posty: 3042
Rejestracja: 30 grudnia 2005, 16:56

08 lipca 2006, 10:29

Koniecznie do lekarza - kotka może potrzebować oczyszczenia rany i podania antybiotyku. Ja bym tak zrobiła :!:
Marta Z

08 lipca 2006, 12:37

kotka jest na antybiotyku o przedluzonym dzilaniu. Moja mama jest pielegniarka i oczyscila juz rane :) ufff kotek czuje sie dobrze.Dziekuje za odp :)))
ATA
Posty: 3042
Rejestracja: 30 grudnia 2005, 16:56

08 lipca 2006, 13:03

No to w porządku :D Obserwuj cały czas kicie, czy nic się z raną nie dzieje. Pozdrowienia dla mamy :D
ona222

20 czerwca 2016, 22:13

witam, moja kotka straciła młode jak miały 4 tygodnie miała ich 4 i zatrzymał jej się pokarm...przez kilka dni miała nabrzmiałe piersi potem zwiotczały ale kotka jest bardzo chuda i słaba, czy przeżyje? niechce jeść, pić też mało pije prawie wcale..nie ma na nic sił...ten stan utrzymuje się od przeszło tygodnia...co z kotką dalej? czy da się ją uratować?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość