Zwyrodnienie?

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

ODPOWIEDZ
MIK
Posty: 2
Rejestracja: 20 marca 2019, 21:54

20 marca 2019, 22:46

Witam,

Moim podopiecznym jest jedenastoletni średniej wielkości mieszaniec. Od jakiegoś czasu pies kuleje na przednie i tylne kończyny. Sądziłem, że nadwyrężył je i że to przejdzie, ale nie ustępuje. Codziennie pies miał (ma nadal ale ograniczam, choć spokojnych spacerów nie odstawiliśmy na bok) możliwość wybiegania na ogrodzie przez co mógł przesilić organizm, stawy. Kuba, bo tak mu na imię, nie ma żadnych objawów boleści, aby piszczał skomlał, podaje normalnie łapy, biega siada, wstaje czy skacze, przeciąga się, jednak w trakcie chodu widoczna jest kulawizna. Łapy oglądałem, opuszki również nic mu się nie wbiło.
Profilaktycznie chciałem mu zakupić Arthroscan Scanvet syrop, CORTAFLEX Canine Inflamex Solution, CORTAFLEX Canine ProPell aby wzbogacić organizm o witaminy i minerały (pies je przeważnie jedzenie domowe, resztki po obiadach). Obecnie podaję Kubie, Arthrofos w kapsułkach, póki tego nie skończę chciałem podawać również CORTAFLEX Canine Inflamex Solution, CORTAFLEX Canine ProPell. Gdy skończy się Arthrofos chciałbym podawać Arthoscan w syropie. Mam nadzieję że za późno nie reaguję :(

Pozdrawiam
DogsAttractive
Posty: 5
Rejestracja: 28 października 2018, 23:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

21 marca 2019, 09:34

Z suplementów polecam https://gamedog.eu/pl/product/aniflexi-ha/

I mojej suni najlepiej pomaga.
Zamiast domowego jedzenia może warto coś z suchych karm. Moja jest na suchym odchudzającym i lepiej się załatwia, widzę że się lepiej czuje i waga idzie w dół.
Pozdrawiam
Tata @lulcia_pl
ODPOWIEDZ