suprelorin

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

isabelka33@gmail.com
Posty: 1
Rejestracja: 05 lutego 2020, 18:56

05 lutego 2020, 19:10

Witam wiem że temat się przewijał ale nie znalazłam tam odpowiedzi na moje pytanie.okolo 7 tyg temu psu został podany suprelorin od tam tej pory u psa zwiększyła się agresją i popęd sytuacja pogorszyła się diametralnie około tygodnia temu po moim powrocie ze szpitala miałam operowana nogę i w zasadzie jestem unieruchomiona na jakiś czas od kiedy jestem w domu pies odmawia wychodzenia na spacery nie chce zejść z łóżka w zasadzie spędza cały czas ze mną próbując mnie lizać a w między czasie próbuje ulżyć sobie na każdej poduszce na łóżku.jestem zestresowana cała sytuacja gdyż pies nawet nie opuszcza mnie na picie wody czy karmienie.zaczynam się martwić o niego i o siebie też gdyż jego zachowanie nie jest ostrożne.prosilabym o pomoc w zrozumieniu tego co się z nim dzieje bo muszę mu jakoś pomóc i nie wiem czy to reakcja na mnie czy po suprelorin dziękuję bardzo
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

24 lutego 2020, 11:07

obie rzeczy maja wpływ na jego postępowanie . Lek przestanie działać za ok 6 miesięcy czasami przedłuża sie jego działanie do 10 miesiace. Brak Ciebie w domu też nie wpłyna na niego w tym okresie zmiany gospodarki hormonalnej.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość