Stłuczenie czy złamanie?

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Zuzia01
Posty: 1
Rejestracja: 29 września 2021, 21:41

29 września 2021, 21:53

Dobry wieczór!
Mój pies Kares został dziś zaatakowany przez psy sąsiada, które zaczęły go gonić wokół ciągnika. Kierowca nie zauważył, że znajduje się blisko koła i cofnął, najeżdżając na tył psa. On sam nie jest w stanie stwierdzić,w jakim stopniu to zrobił. Widział tylko jak ucieka na trzech łapach, jedną trzymał w powietrzu. Kares jest zabezpieczony, ale muszę czekać do jutra rana, żeby weterynarz mógł go przyjąć. Teraz zastanawiam się, co może być nie tak... Jak go dotykam po łapach, żebrach itd. to nie piszczy, jedynie jak mój brat chciał mu podnieść wyżej łapkę jak leżał to wtedy zaskomlał. Widzę, że ciężko mu chodzić ze względu na tylne łapy, jak stanie to się chwieje i od razu siada. Czy to może być coś poważnego? Wiem, że ciężko stwierdzić bez zobaczenia zwierzęcia, ale chociaż jakakolwiek informacja będzie dobra..
ka_mila1
Posty: 65
Rejestracja: 07 lipca 2021, 08:19

30 września 2021, 08:36

cieżko tak z opisu... najpewniej trzeba bęzie zrobić zdjęcie żeby sprawdzić, jak to tam w śdorku wygląda
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość