spuchnięta pochwa u suczki

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

mm.martyna

11 lipca 2014, 11:28

Witam !
Mam suczkę rasy maltańczyk, która ma 18 miesięcy . Pierwszą cieczkę miała w grudniu. Od kilku dni zauważyłam, że nie jest ona tak samo ruchliwa jak ostatnio, a jej pochwa jest dziwnie spuchnięta... Ona bardzo często ją liże. Miałam wcześniej inne psy, ale nigdy nie suczkę. Martwię się, że to coś poważnego .

Obrazek
Gość

11 lipca 2014, 12:11

Ja jak mam problem ze swoją sunią to w te pędy do weterynarza . Jak nie pomoże jeden , to do następnego . Gdy się coś komplikuje to dopiero pytam na forum . Dziwię się na co czekasz ? że ci ktoś przez internet wyleczy psa ?
Gość

11 lipca 2014, 12:40

Skoro w grudniu miała cieczkę , może to być kolejna cieczka . Obserwuj czy pojawiła się krew.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

14 lipca 2014, 00:06

trzeba obejrzeć co się dzieje , może to rzeczywiście kolejna cieczka.
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

30 września 2022, 10:41

Witaj, opiekując się czworonogami na pewno masz na uwadze ich najwyższe dobro, zdrowie i wspaniałe samopoczucie. Co więcej, na pewno regularnie sprawdzasz jego stan zdrowia. Zatem jeśli zauważasz u swojego zwierzaka coś niepokojącego musisz jak najszybciej skontaktować się z weterynarzem. Tylko w ten sposób skutecznie pomożesz swojemu zwierzakowi.
Dobrze jest zdać sobie sprawę jednak z tego, że wizyta w gabinecie weterynarza może wywołać dodatkowy stres i niepokój. Zerknij na naszego bloga i zobacz, jak możesz sobie z tym poradzić.
https://www.krakvet.pl/artykuly/pupil-u ... w-i-kotow/

KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość