Pytanie o skórę psa

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

kendafulp
Posty:2
Rejestracja:06 lutego 2024, 06:27

06 lutego 2024, 07:15

Tydzień temu zauważyłem strup na karku mojego psa. Dzisiaj zauważyłem, że ma jeszcze większy strup w pobliżu pierwotnego miejsca. Futro stało się nieco zmatowione i wygląda prawie jak sklejone. Kiedy przyjrzysz się bliżej temu obszarowi (tył szyi, gdzie nie może ugryźć), wygląda to na mieszaninę łuszczycy i kilku małych skaleczeń. Przyjrzałem się bardzo blisko i nie widziałem żadnych błędów. To dwuletnia szachistka. Zauważyłem, że drapie to miejsce, a potem czuje zapach stopy. Mieszkamy w południowym Teksasie i nie wykazywała żadnych innych oznak choroby.
kendafulp
Posty:2
Rejestracja:06 lutego 2024, 06:27

09 lutego 2024, 22:22

kendafulp pisze:
06 lutego 2024, 07:15
Tydzień temu zauważyłem strup na karku mojego psa. Dzisiaj zauważyłem, że ma jeszcze większy strup w pobliżu pierwotnego miejsca. Futro stało się nieco zmatowione i wygląda prawie jak sklejone. Kiedy przyjrzysz się bliżej temu obszarowi (tył szyi, gdzie nie może ugryźć), wygląda to na mieszaninę łuszczycy i kilku małych skaleczeń. Przyjrzałem się bardzo blisko i nie widziałem żadnych błędów. To dwuletnia szachistka https://omegle.onl/ . Zauważyłem, że drapie to miejsce, a potem czuje zapach stopy. Mieszkamy w południowym Teksasie i nie wykazywała żadnych innych oznak choroby.

I got this,...
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości