Powikłania po narkozie wziewnej

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

iwonka12345
Posty: 4
Rejestracja: 24 marca 2021, 16:24

19 września 2021, 22:52

Witam. Mam pytanie zanim udam sie do weterynarza ponieważ wizytę mam dopiero w czwartek a nurtuje mnie co dolega mojemu psu. Mianowicie w ubiegły czwartek moj 13 sto letni York mial usuwany kamień z zebow pod narkoza wziewna. Zabieg sie udal wszystko bylo ok ale po powrocie do domu zauwazylam ze piesek jakos tak dziwnie oddycha. Mial taki świszczący oddech . Pomyslalam ze pewnie po intubacji ma podrażnione gardlo i naprwno przejdzie. Minelo kilka dni i co prawda świszczenie ustało , piesek sie czuje dobrze ma apetyt ale podczas spoczynku zaczyna tak jakby pochrapywac. Nabierając powietrza dźwięk jest dosyc głośny i mocno rusza przy tym klatka piersiowa. Wyglada
To troche tak jakby ciezko mu bylo nabrać oddech Dodam ze podczas spaceru i jakiejkolwiek aktywności w dzien piesek oddycha normalnie . Co moze sie z nim dziać o na co ewentualnie zwrocic uwage i jakie badania wykonać? Dodam ze piesek przed samym zabiegiem mial robione echo serca i wyszla niedomykalność zastawki ale do kontroli za rok.
lek. wet. Karolina Miechowska
Posty: 315
Rejestracja: 16 września 2020, 10:58

28 września 2021, 13:25

Dzień dobry.
Najlepiej by było jeśli objawy nie są zauważalne cały czas nagrać filmik dla lekarza prowadzącego i pokazać go na kontroli w czwartek lub poprosić o przesunięcie tej kontroli na wcześniejszy termin.

Pozdrawiam,
lek. wet. Karolina Miechowska
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość