Opinia co robić dalej

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

DonOmar18
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2022, 18:18

19 maja 2022, 18:32

Witam mam pytanie odnośnie ci robić dalej, z tym pieskiem otóż po dwóch zabiegach pies dalej nie chodzi a zaczęło się według weta od orzeskakujacej rzepki coś poszło w nodze niby nie więzadło, miała zabieg po którym i tak mocno kulała, drugi zabieg obył się z przesunięciem guzowatości, i wbiciem gwoździ, dziś byłem na prześwietleniu pani weterynarz stwierdziła że gwóźdź został nieprawidłowo wbity gdyż wychodzi poza kość i drażni mięsień, teraz mam dylemat co robić dalej bo dzwoniłem do tego weterynarza co robił zabieg że są do wyjęcia bo wcześniej mnie o tym nie poinformował i teraz nie wiem czy to załatwi problem czy coś jeszcze jest do zrobienia, dodam że rzepka nie przeskakuje "aż"tak jak wczesniej ale przeskakuje zdjęcie https://zapodaj.net/764e9d81188c1.jpg.html
Vet4u
Posty: 669
Rejestracja: 08 lipca 2022, 18:43

21 listopada 2022, 10:52

Witam,
Polecałabym skontaktowanie się ze specjalistą z zakresu chirurgii, aby skonsultować przypadek.
Niestety bez możliwości przeprowadzenia pełnego badania klinicznego, nie jest możliwe stawienie prawidłowej diagnozy.
Problem może leżeć po stronie kości, więzadeł lub mięśni. Jednak najlepszą opinie uzyska Pan od specjalisty lub lekarza weterynarii znającego przypadek.
Pozdrawiam serdecznie,
Kasia
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość