Niewydolność nerek u psa!

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

ODPOWIEDZ
Mozirek 2010

27 kwietnia 2019, 22:35

Witam,mamy komplikacje po babeszi po dwoch tygodniach zrobiłąm badanie krwi bo pies zaczoł ponownie wymiotować i nic nie chciał jesc od poczatku choroby !dostawał strzykawką nutridrinki.(w bardzo minimlanej ilosci kilka mililitrów)
kreatynina 4,51mg /dl mocznik 230,99 dostał same kroplówki,lekarz powiedział ze żadnych leków teraz nie można bo obciaża nerki.(pije i sika)na te chwile kroplówka podskórna bo zyłki nie pozwoliły już na wkłucia i wszystko pękało,schudł kilogram przez 3 tyg.teraz apetyt troche wrócił chodz minimlanie bo okazało sie dziś,że jest nadzerka na języku...w poniedziałek idę powtórzyć krew,nie mam już siły...czy ktoś miał podobni ei pies z tego wyszedł?
Ilonas

28 kwietnia 2019, 18:43

Po 1 to po 2 tyg robi się ponownie wymaz czy juz nie ma tego świństwa w krwi.nie jestem weterynarzem ale z uwagi na to ze miałam psa chorego na nerki to szukalam ratunku wszędzie. Twój pies jest w złym stanie ale np u doktor Neski w warszawie robią dializy i psy po ciężkiej babeszi ratuja ale to są koszta a dwa na wizyte czekasz ponad miesiąc.póki co dużo filtrowania i modl się żeby pomogło bo wyniki są niestety tragiczne
Ilonas

28 kwietnia 2019, 18:44

A nadzerka na jezyku to efekt wysokiego mocznika
ODPOWIEDZ