Lambia u psa

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Marta89
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2021, 08:32

27 maja 2021, 08:40

Dzień dobry .Moja suczka obecnie ma prawie 4 miesiące. Kupiłam ja z hodowli .Miała byc zdrowa ale okazało sie ,ze ma kokcydie i lambie. Kokcydie juz wyleczylismy protoxem. Lambia była leczona aniprazolem i nie pomogło. Dostalismy tabletkę drontal i dalej jest duzo cyst w kale. Od soboty 22 maja ponowne leczenie aniprazolem tylko nie wiem po co skoro nie działa.Mało tego lekarka zaleciła leczenie przez 14 dni z rzedu aniprazolem a potem badanie krwi i wątroby. Odnosze wrazenie ,ze chce mi zabic psa. Konsultowałam się na razie telefonicznie z innymi lekarzami i twierdzą ,ze max 7 dni mozna przyjmowac aniprazol bo uszkadza watrobę. Proszę o Pana opinie. Czy kiedykolwiek słyszał Pan ,ze psa leczono przez 14 dni aniprazolem ? Boje sie o jej wątrobe i stan ogólny.Tak ładnie mi jadła a przy aniprazolu znowu straciła apetyt. Nie wiem juz gdzie mam szukac pomocy.Jaki lek powinna dostać:( Prosze o pomoc.
lek. wet. Karolina Miechowska
Posty: 315
Rejestracja: 16 września 2020, 10:58

01 czerwca 2021, 07:53

Dzień dobry,
jeśli mają Państwo wątpliwości można zasięgnąć opinii innego lekarza.

lek. wet. Karolina Miechowska
stokrotka
Posty: 107
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:22

02 czerwca 2021, 08:18

chyba warto zmienić lekarza. I wy będziecie spokojniejsi no i może w końcu ktoś skutecznie pomoże pieskowi
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość