Krew w kale i brak apetytu

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

rysiczka
Posty: 1
Rejestracja: 12 września 2021, 12:19

12 września 2021, 12:35

Dzień dobry, kilka dni temu moja sunia zaczęła robić luźne kupy a teraz jest w niej obecna świeża krew.
Na początku dopatrywałam się rekacji żołądkowej po zmianie jedzenia, jednak od 3 dni sunia je tylko kurczaka nic poza nim nie tyka. Zjada Ok 100 g ugotowanego mięsa dziennie(filet z kurczaka). Zaniepokojona udałam się do lekarza, zrobiliśmy wszytkie badania krwi w tym na obecność nowotworów i poza podwyższonym cholesterolem wszytko wyszło Ok. Sunia ma 11 msc jamnik długowłosy miniaturowy. Zawsze była niejadkiem ale teraz prócz kurczaka i smaczków nie ruszy nic.
Bawi się z innymi psami, biega na spacerach jak szalona ale niestety ciut schudła.
Pani doktor powiedziała, że nic jej nie jest jednak krew w kale nie jest niczym normalnym, wiec zaczynam się bardzo niepokoić. Zastanawiam sie czy mała nie złapała Lamblii? A może jakieś inne sugestie ? Muszę do jutra poczekać na kolejna wizytę a jestem bardzo niespokojna.
(Kupki Ok 2/3 na dobę)
lek. wet. Karolina Miechowska
Posty: 315
Rejestracja: 16 września 2020, 10:58

14 września 2021, 11:44

Dzień dobry.
Na pewno warto zrobić badanie kału, a póki co nie zaszkodzi podanie probiotyku, aby odbudować florę bakteryjną w jelitach po biegunce.

Pozdrawiam
Gabinet Kando
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość