Dziwne zachowanie u psa

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Avusiek
Posty: 1
Rejestracja: 27 września 2022, 11:47

27 września 2022, 11:51

Witam. Dzisiaj rano razem z tatą który ledwo co przyszedł do domu zauważyliśmy że coś się dzieje z naszym psem. Mianowicie chodzi o to że gdy ktoś przyjdzie do domu np. z pracy to pies się niesamowicie cieszy a tym razem było inaczej. Pies gdy szedł to mojego taty zaczął jakby kuleć, rzucać się na boki, leciała mu ślina z pyska i ogólnie nie mógł się swobodnie poruszać. Po małej chwili gdy to ustąpiło, piesek usiadł i się uspokoił bo zacząłem go głaskać. Komendę którą mu wypowiedziałem wykonał bez problemowo. Zrobiłem to bo chciałem sprawdzić czy wszystko z jego główką w porządku. Chwileczkę później gdy mama wraz z siostrą przyjechały do domu to piesek był jak nowonarodzony. Zaczął biegać, skakać i się mega cieszyć a dopiero co parę minut wcześniej zachowywał się strasznie. Jeszcze przed całą sytuacją piesek miał zostawione wymiociny (koloru żółtego) Bardzo proszę o pomoc w zdiagnozowaniu przyczyny a piesek jest mieszańcem, małym i 4.5 letnim.
Vet4u
Posty: 668
Rejestracja: 08 lipca 2022, 18:43

27 września 2022, 12:25

Witam,
Wymienione objawy mogą wskazywać na dużą ilość poważnych lub nie stanów chorobowych, np. padaczkę.
Niestety bez odpowiednich badań i kontroli weterynaryjnej nie jest możliwe postawienie diagnozy.
Zachęcam do udania się na wizytę do lekarza weterynarii w celu wykonania badań.
Pozdrawiam serdecznie,
Kasia
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość