Daroplastyka pomocy

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Ilona10311
Posty: 1
Rejestracja: 02 września 2022, 12:01

02 września 2022, 12:05

Mam owczarka 9 miesięcy ze stwierdzona dysplazja bioder( zaawansowana ) Na ten moment niewykazuje ona szczególnych objawów. Jedyny objaw to kręcenie żaden podczas chodu i jak u x .żadnych oznak bólowych. Zaproponowano daroplastyke .Noe wiem co mam zrobić ponieważ Przeraża mnie fakt po operacji brak ruchu. Czy ktos ma pieska po daroplastyke i mógłby powiedzieć coś więcej o żabiego jak i pielęgnacji oraz rezultatów po?
Vet4u
Posty: 669
Rejestracja: 08 lipca 2022, 18:43

14 września 2022, 10:53

Witam,
Daroplastyka nie wyleczy dysplazji stawu biodrowego, lecz na pewno wpłynie na dalsze, lepsze życie psa.
Brak ruchu może być bardzo trudny do utrzymania przy tak aktywnej rasie jak owczarek niemiecki, ale może Pani pomyśleć o kojcu lub klatce kennelowej. Podsyłam link do oferty Krakvet.pl:
https://www.krakvet.pl/pol_m_Akcesoria- ... 44877.html
Dysplazja stawu biodrowego im wcześniej wykryta oraz leczona może być niwelowana, dzięki czemu możemy zapewnić psu lepszy komfort życia.
Zawsze może się Pani zdecydować na zasięgnięcie opinii innego lekarza weterynarii.
Pozdrawiam serdecznie,
Kasia
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość