CZERWONE JAJECZKA- czy to jest normalne????

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

ANNAZ
Posty: 19
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 12:48

20 kwietnia 2007, 19:10

Witam,

moje problemy z gustawkiem chyba sie nigdy nie skończa po antybiotyku i zastrzykach na nużeńca zaczerwieniły mu sie jąderka sa czerwone jak pupa pawiana i na dodatek chyba go swedzą nie ma tam zadnych zmian skórnych zadnych plam nic tylko czerwone i fiutek na czubeczku tez jest czerwony co to moze byc?
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

20 kwietnia 2007, 22:23

zapalenie skóry moszny i napletka, ale na jakim tle? z reguły kontaktowym, ale.........trzeba byłoby widzieć.
właściciel

23 maja 2007, 23:34

A jeżeli skóra mosznej jest czerwona, to czym można to leczyć?
ewa11
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2007, 10:29

25 maja 2007, 23:31

No, to pięknie :( Mój psiak ma nużyce... cały czas walczymy. Zauważyłam, że jądra ma czerwone, łyszczy się na nich skóra, i ma jedny (na szczęście) mały ok 3 mm bombel, jakby pryszczyk ale bez wydzieliny i widocznej dziurki - inny niż w przypadku na pysku. A tam mimo kąpieli, smarowania amitrazą i olejem pojawiają się cały czas nowe :( I teraz pytanie smarować amitrazą jądra?
ewa11
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2007, 10:29

25 maja 2007, 23:36

ANNAZ pisze:Witam,

moje problemy z gustawkiem chyba sie nigdy nie skończa po antybiotyku i zastrzykach na nużeńca zaczerwieniły mu sie jąderka sa czerwone jak pupa pawiana i na dodatek chyba go swedzą nie ma tam zadnych zmian skórnych zadnych plam nic tylko czerwone i fiutek na czubeczku tez jest czerwony co to moze byc?
Mam pytanie: Jak zrozumiałam leczyłaś swojego Gustawka zastzrykami i antybiotykiem... Jakie to były zastrzyki? antybiotyk? Ile czasu dostawał zastrzyki? Czy stosowałaś coś jeszcze przed zastrzykami i w trakcie lub po?
A jak po kuracji pies się czuje?
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

02 września 2022, 09:29

Witaj,
zauważasz jakieś niepokojące objawy u czworonoga? Musisz wiedzieć, że powinny być konsultowane z lekarzem weterynarii. Jedynie opinia doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza pomoże ocenić stan zdrowia psa.
Nie jest tajemnicą, że wizyty u lekarza często wiążą się ze stresem. Zajrzyj na naszego bloga: https://www.krakvet.pl/artykuly/pupil-u ... w-i-kotow/
W tekście dowiesz się, jak przeciwdziałać stresowi w trudnych sytuacjach u psa.
KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość