Chory pies

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

maciagolga043@gmail.com
Posty: 1
Rejestracja: 20 lutego 2023, 18:37

20 lutego 2023, 18:42

Witam od wczoraj mój pies jest osowialy nie chce jesc I pic nie wykazuje żadnych dolegliwości bólowych, dziś rano maz zauważył że nie może się załatwić, najpierw myślałam że się czegoś przestraszył bo nie chce do mnie przychodzić jest smutny a to wrażliwy pies, ale już drugi dzień tak się zachowuje , dodam że nie chce otworzyć pyska chciałam dać mu pic to się odwraca i nie chce , to dość kudłaty pies, może się zakłaczyl ? Jutro wizyta u weterynarza ale tak się martwię że nie zasnę, proszę o poradę co mu może być
Vet4u
Posty: 684
Rejestracja: 08 lipca 2022, 18:43

20 lutego 2023, 22:24

Dzień dobry!
Niestety na podstawie samego opisu nie można określić co dolega Państwa pupilowi. Niezbędna jest wizyta u lekarza weterynarii i pełne badanie kliniczne ponieważ przyczyn takiej zmiany zachowania może być wiele. Proszę również się zastanowić czy nie wystąpiły jakieś inne, bardziej subtelne zmiany w zachowaniu psa lub czy w ostatnim czasie nie zjadł czegoś nieodpowiedniego (piłka, woreczek foliowy itp.). Warto również ocenić jego stan uzębienia pod względem obecności zmian zapalnych.
Mamy nadzieję, że jutrzejesza wizyta pomoże i życzymy dużo zdrowia dla pupila,
Zespół Vet4u
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość