wyłysienie

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

jacek1982
Posty: 24
Rejestracja: 16 grudnia 2017, 20:38

16 grudnia 2017, 21:16

witam

Mam kotke która ma 9 lat i waży 6,5 kg. Karmie ją karmą RC Obesity MANAGMENT. Ostatnio zauwazyłem że kotka ma duże wyłysienie na lewej tylej łapie wewnątrz. Udałem się z kotką do weterynarza. Weterynarz pobrał krew do badań i zeskrobine. Według lekarza może to być problem z psychiką i dlatego kotka sobie wylizala sierść jak również stawy które są nadmiernie przeciążone i mogą sprawiać ból. Lekarz powiedział że da mi recepte na psychotropy ale na razie mam nie podawać dopóki nie przyjda wyniki z krwi i zeksrobiny. Na alargie mu to nie wyglada. Chcialbym sie zapytać Pana doktora czym to może byc spowodowane??Karmą? Stresem?Stawami? Czy mozliwe ze zrobiło sie jej to od tłuszczaka? Jeden miała wycinany w czerwcu ale zauwazylismy z doktorem że robi sie następna zmiana. Lekarz na razie kazał obserować tego guzka i jak będzie rósł to wycinamy.

Ponizej zdjecie

Obrazek
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

20 grudnia 2017, 08:32

o wszystkich przyczynach napisałaś. Jednak na podstawie zdjęcia ciężko będzie rozstrzygnąć czego jest powodem to wyłysienie. Czekaj na wyniki.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość