Stany zapalne jelit

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

kasikz
Posty: 5
Rejestracja: 28 listopada 2005, 09:33
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

28 listopada 2005, 09:43

Witam!

Od kilku miesięcy mój Lucek choruje na zapalenie jelit. Objawia się to obecnością krwi i śluzu w kupie. Pani doktor podejrzewa eozynofilowe zapalenie jelit.
I tutaj moja gorąca prośba - czy kto mógłby mi coś o tej chorobie powiedzieć? Wiem na czym mniej więcej polega, ale czuję niedosyt :( I strasznie się o Lucka martwię :(
Czy są jeszcze inne rodzaje zapalenia i podrażnienia jelit? I z czego się biorą?

Dzięki,
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

28 listopada 2005, 10:18

to sie leczy!!!!!!!! Podaje diete lekkostrawną i leki pytaj o to lekarza
kasikz
Posty: 5
Rejestracja: 28 listopada 2005, 09:33
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

28 listopada 2005, 10:30

Ja wiem, że to się leczy i leczymy już od sierpnia. Jesteśmy też na diecie lekkostrawnej, a dokładnie na RC hypoallergenic.
Może się źle wyraziłam, przepraszam, nie wyjaśniłam też dokładnie o co mi chodzi.

Jeździmy oczywiście do weterynarza, podawaliśmy antybiotyki i inne lekarstwa (mogę wypisać co dokłądnie), obecnie jesteśmy na sterydach (depo - nedrol).
Jak już wspominałam wetka podejrzewa eozynofilowe zapalenie jelit. Mnie chodzi dokładnie o to, żeby się dowiedzieć czegoś więcej o tej chorobie, a na necie niestety informacji nie ma :(
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość