Śluz z odrobiną krwi po dwóch tygodniach od sterylizacji kotki

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Marti000
Posty: 1
Rejestracja: 26 marca 2019, 12:21

27 marca 2019, 20:04

Witam serdecznie,
Mam pytanie odnośnie mojej 7-mio miesięcznej kotki. Kicia była sterylizowana dwa tygodnie temu. Wszystko ładnie się goiło, blizna zabliźniła się całkowicie. W jedenastym dniu po operacji na futerku kotki, koło wejścia do pochwy, pojawiły się malutkie kropelki krwi. Od tej pory, kilka razy dziennie, przy wejściu do pochwy pojawia się prawie przeźroczysty, żółtawy, nieco przybrudzony krwią śluz. Byłam u weterynarza, który przeprowadzał zabieg. Powiedział, że kotka oczyszcza się po operacji,choć jest to bardzo rzadko spotykane u kotek. Możliwe, że szyjka była rozpulchniona i złuszcza się śluzówka, albo pękło jakieś naczyńko i wszystko musi się oczyścić samoistnie. Kicia dostała antybiotyk w dwunastym dniu i jeszcze raz dzisiaj, w dniu czternastym. W dwunastym i trzynastym dniu była lekko osowiała, ale jadła normalnie. Od trzynastego dnia wieczorem i dzisiaj szaleje jak zwykle, normalnie je. I tu moje pytanie: czy diagnoza została postawiona słusznie,czy jest to poważniejszy problem? Bardzo się martwię. Z góry dziękuję za odpowiedź.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość