Proszę o szybką odpowiedz

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

wikad2
Posty: 1
Rejestracja: 11 czerwca 2018, 22:32

11 czerwca 2018, 22:52

W niedziele dnia 10 czerwca około północy mój kot wrócił do domu z podwórka, od brzucha w dół był sparaliżowany rzucał i czołgał się po podłodze nie mógł wstać, cały czas ślina leciała mu z pyszczka i wymiotowal , również cały czas samoistnie sikał. Niestety zmarł o 1, gdy o 1:10 dostarczylismy ją do weterynarza jedyne co nam powiedział to czy chcemy ją zabrać czy zostawić, nie podała nam przyczyny śmierci, teraz chciałabym się dowiedzieć jak uważacie co to było ja uwazam że zjadła trutkę. Bardzo jest mi jej brak, przyczołgala sie do domu z nadzieją że jej położony zabrakło 10 minut na uratowanie jej, dla tego chce wiedzieć czy mam racje jeśli chodzi o trutke, wcześniej nie miała innych objawów jakiejkolwiek choroby.
Vet4u
Posty: 668
Rejestracja: 08 lipca 2022, 18:43

30 maja 2023, 23:04

Dzień dobry!
Na podstawie objawów można przypuszczać, że Pani kot uległ zatruciu po zjedzeniu jakiejś substancji o działaniu toksycznym. Niestety bez przeprowadzenia badań toksykologicznych i anatomopatologicznych nie jest możliwe 100% potwierdzenie przyczyny śmierci pupila.
Z wyrazami współczucia,
Zespół Vet4u
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość