Problem z ruchliwością tylnych łapek

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

AgnieszkAga
Posty: 1
Rejestracja: 24 lipca 2019, 19:46

24 lipca 2019, 20:00

Proszę o pomoc. Moja 5 miesięczna kotka rasy Ragdoll w ciągu jednego dnia przestała normalnie chodzić. Rano wychodząc do pracy wszystko było w porządku a po południu przestała unosić tylne lapku co w konsekwencji powoduje że woli siedzieć lub leżeć bo chodzenie jest dla niej problemem. Łapki mają czucie i są ciepłe. Je normalnie i załatwia się. Byłam u dwóch wet i nie wiedzą co jej jest. Robiony miała RTG, USG brzuszka, badaną temperaturę i wszystko jest ok. Nie ma wody w brzuszku, nie ma zmian kostnych i stawowych temperatura też prawidłowa a mimo to nie daje się pogłaskać po kręgosłupie i praktycznie woli nie iść bo nóżki jakby nie miały siły wybić się i utrzymać pupę. Nadal jest chętna do zabawy i przy zabawie kopie tylnymi nóżkami. Dostała zastrzyk przeciwzapalny i do domu krople również przeciwzapalne. Wszyscy zachodzi y w głowę co jej dolega? Zaczęłam się martwić czy to może nie przez to że wchodząc do mieszkania siedziała pod drzwiami i niestety została nimi uderzona i to w bok. Czy to może być przyczyną i czy wyzdrowieje??? :(
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

26 lipca 2019, 09:22

dasz radę wkleić zdjęcie RTG? z opisu niewiele pomożemy, lekarze badajacy nie pomogli a my z paru zdań tym bardziej nie pomożemy.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość